52 obserwujących
952 notki
494k odsłony
  458   5

Najnowszy wywiad Reinera Füllmicha: „szczepionki” to śmierć

W swym najnowszym wywiadzie dla szwedzkiego portalu Perspektiv, zatytułowanego: ”Reiner Füllmich and 50 lawyers: ‘The vaccines are designed to kill and depopulate the planet’” (https://freewestmedia.com/2022/01/10/reiner-fullmich-and-50-lawyers-the-vaccines-are-designed-to-kill-and-depopulate-the-planet/), ten prominentny niemiecko-amerykański adwokat jest jeszcze bardziej bezpośredni w swych stwierdzeniach, niż dotychczas: „Szczepionki są stworzone z myślą o zabijaniu i depopulacji planety”. To fakt udowodniony i nie podlegający dyskusji! Mało tego, nawet „szczepionki” placebo (https://www.medonet.pl/psyche/psychologia,efekt-placebo---na-czym-polega--znaczenie-efektu-placebo-dla-medycyny,artykul,71727368.html) przeznaczone dla wdrażających program depopulacji „elit” (czytaj oprawców), zawierają szkodliwe składniki, twierdzi Füllmich. Jak z tego wynika, globalna oligarchia pomyślała zawczasu nawet o swych wiernych lokalnych wykonawcach tego szatańskiego planu.

Pomimo prawie zupełnego zdominowania systemów sądowniczych przez globalistów w większości państw, pierwsze sukcesy w bataliach sądowych są zauważalne w Wielkiej Brytanii, a w Indiach został wytoczony Billowi Gates proces o zbrodnię ludobójstwa, zagrożoną w tym kraju karą śmierci.

Co prawda trudno oczekiwać, by same procesy sądowe doprowadziły do odwrócenia sytuacji, ale stanowią one katalizator do szerszych działań społecznych w szeregu państw.

Jak krytyczną staje się sytuacja ilustruje stwierdzenie Füllmicha, że na dzień dzisiejszy w samych tylko Stanach oficjalnie zarejestrowanych jest około pół miliona (500 000) wypadków śmiertelnych w wyniku „szczepienia” i wiele milionów różnorakich powikłań z nim związanych. Przy czym dane te są bardzo zaniżone, ponieważ władze robią wszystko co w ich mocy by powstrzymać lekarzy od składania odnośnych raportów.

Jak bardzo by się nie starali nasi oprawcy, prawda stopniowo wychodzi na jaw. Pytaniem pozostaje co z tą PRAWDĄ zrobią obywatele.  Według Füllmicha Proces przed Międzynarodowym Trybunałem rozpocznie się w przeciągu dwu tygodni.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale