52 obserwujących
952 notki
494k odsłony
  164   2

Demokracja a la UE

W okresie intensywnej kampanii propagandowej „ponad podziałami”, zmierzającej do wtłoczenia Polaków w „struktury unijne”, jednym ze sloganów mamiących publikę była „wolność i demokracja”.

Co dziś, po z górą 30 latach, z tego mitu pozostało?

To krótkie video sprzed kilku dni ilustruje sprawę jednoznacznie, nawet dla tych którzy nie znają języka angielskiego: https://youtu.be/BqbsJljdxJs

W „parlamencie europejskim”, toczy się debata na powyższy temat. Jak zwykle w takich istotnych momentach z całej 400 setki „szanownych deputatów”, na sali plenarnej znajduje się paru. A co z resztą? Zajęta jest liczeniem swych sowitych parlamentarnych srebrników?

Grono śmiałych, które odważyło się krytykować składa się z Rumuna, Chorwata i jednej przestraszonej Włoszki, która opisuje sytuację w swym kraju. Mówi o załamaniu się systemu opieki zdrowotnej, pod naporem „ofiar koronawirusa”, choć zarówno ona jak i jej współobywatele zdają sobie sprawę, że należałoby je sklasyfikować jako „ofiary zastrzyków”. W nowej demokracji, włoska deputatka nie ośmiela się jednak na takie sformułowanie, bąkając pod nosem, prośby o weryfikację doniesień, o „zanieczyszczeniu szczepionek”. Wzywa też UE o pomoc w ewakuacji tych mieszkańców Włoch, którzy nie poddali się szprycowaniu i w związku z tym utracili wszelkie ludzkie prawa, w tym możliwości podróżowania. Zwłaszcza mieszkańcy Sycylii są w sytuacji bez wyjścia, gdyż będąc na wyspie nie posiadają żadnych alternatywnych, w stosunku do transportu publicznego, możliwości.

Rumun wspomina czasy dyktatury Ceausescu i dążeń do wolności, która dziś wygląda stokroć gorzej niż wtedy. Teraz za próbę domagania się elementarnych praw ludzkich, jak możność przemieszczania się, kongregacji, dowolności form ubioru, lub metod prewencji medycznej, ludzie są brutalnie bici. W związku z czym wezwał on wszystkich zatroskanych prawami obywatelskimi w UE, do demonstracji w Brukseli w najbliższą niedzielę, 23 bm. Demonstracja owa odbyła się wczoraj, a jej ilustracja zawarta jest w następującym video: https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=248706 .

Jak widać, jedyne co mają do zaoferowania swym obywatelom, unijne władze, to pałka policyjna.

Pseudodemokratyczni globalistyczni siepacze powinni sobie w końcu zdać sprawę, że ekspres pod tytułem „mistyfikacja pandemii” odszedł już ze stacji i nic go nie zatrzyma. Liczba ofiar szprycy rośnie i będzie dalej lawinowo rosnąć, tak że jej autentycznej przyczyny nie da się już ukryć za parawanem kolejnej „mutacji wirusa”.

Czas konfrontacji z prawdą zbliża się nieuchronnie, a wtedy dla eurodeputatów, urzędników unijnych i państwowych, oraz innych bardzo cennych i ważnych oficjeli pozostaną tylko latarnie uliczne.

PS

Tak wyglądał bułgarski parlament kilka dni temu: https://www.bitchute.com/video/03aDnzjObEOw/


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale