52 obserwujących
952 notki
494k odsłony
  475   2

Fox News wzywa do natychmiastowego zaprzestania inokulacji

Dziś jeden z głównych kanałów amerykańskiej telewizji Fox News przyznał oficjalnie, że tzw. „szczepionki” są niezwykle niebezpiecznymi dla zdrowia produktami i powinny być natychmiast wycofane: https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=248810 .

Ta „konspiracyjna teoria” była zawsze prawdą, więc nagłe olśnienie propagandowego medium głównego nurtu może zaskakiwać dobrze poinformowane osoby jedynie swą pryncypialną otwartością.

Czemu zawdzięczamy ten nagły zwrot ku PRAWDZIE?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ nie da się jej już dłużej ukrywać. Stąd też wynika ta zaskakująca volta propagandzistów Foxa.

Narracja cytowanego powyżej programu jest następująca. Szczepionki okazują się bezużyteczne w obliczu nowej mutacji wirusa zwanej Omicorn, a ponieważ powodują one wiele efektów ubocznych takich jak niezwykle niebezpieczne podrażnienie mięsna sercowego, więc należy je wycofać. Co prawda Pfizer obiecał nową szczepionkę na tą mutację w przeciągu kilku miesięcy, ale jak poinformowała jasnowidząca Światowa Organizacja Zdrowia, na horyzoncie pojawia się cała kolejka nowych odmian wirusa (https://www.eutimes.net/2022/01/after-announcing-possible-end-of-pandemic-who-changes-mind-now-says-new-variants-coming-soon/ ), w rezultacie czego producent szczepionki nie nadąży z jej nowymi wersjami, a ludzkość wpadnie w spiralę śmierci.

Trudno nie zgodzić się z powyższym scenariuszem, o którym sam pisałem dziesiątki razy w dalszej i bliższej przeszłości ( https://wordpress.com/posts/drnowopolskipolskapanorama.home.blog).

Kombinatorzy z Fox News nie dają jednak odpowiedzi co będzie przyczyną tych śmierci?. Nowe odmiany mitycznego wirusa, czy też (jak sami już przyznają) szkodliwe szczepionki?

Nie trzeba być zbyt przenikliwym, by zobaczyć w tym nagłym manewrze medium głównego nurtu, próbę zamazania obrazu przyczyn i skutków nieuchronnie nadchodzącej zdrowotnej katastrofy Ludzkości.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale