53 obserwujących
964 notki
510k odsłon
  355   5

Groteska koronawirusowej mistyfikacji

Eurodebil w akcji
Eurodebil w akcji


Austriacki polityk i publicysta Gerald Grosz w liście do Komitetu Noblowskiego zaproponował osobę Prezydenta Putina na kandydata do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny (https://freewestmedia.com/2022/03/26/moscow-to-punish-mask-wearers-as-eu-unleashes-peace/) .

Grosz niewątpliwe trafnie argumentował, że Putin rozpoczynając swą wojnę z Ukrainą, samodzielnie i błyskawicznie rozprawił się z pandemią covida na całym świecie.

Od momentu, kiedy to złowrogi cień rosyjskiego agresora zawisnął na całym „cywilizowanym Zachodem”, straszliwy koronawisus zniknął z pola widzenia przerażonej Ludzkości.

Dla dodania smaczku całej kampanii rekonwalescencyjnej, mer Moskwy Sobianin, znany ze swych „sanitarnych wyczynów” w okresie wielkiego covodowego terroru w Moskwie, z dniem 15 marca br., zniósł obowiązek noszenia kagańców na terenie metropolii. Mało tego! Pojawienie się w miejscu publicznym w masce, poza terenami szpitalnymi, karane będzie grzywną od 5 do 75 tyś. rubli (https://freewestmedia.com/2022/03/26/moscow-to-punish-mask-wearers-as-eu-unleashes-peace/) .

W tym miejscu należałoby tylko wyrazić nadzieję, że nasi władcy pójdą za tym przykładem, w przeciwnym bowiem przypadku, nawet po ewentualnym zniesieniu obowiązku kagańcowego, nasi krajowi „gapcie” dalej będą w nich paradować, zapomniawszy zapewne o tym, że kiedyś w ogóle nie było takiego zwyczaju, przynajmniej w odniesieniu do ludzi, a jedynie do psów.

Niestety błyskotliwe „elity” III RP zajęte są planowaniem pokonania Rosji i uratowania świata przed nieuchronną rosyjską okupacja. Według doniesień medialnych, w pierwszym stadium mamy odebrać Rosji enklawę królewiecką, zgodnie z napoleońską wizją generała Waldemara Skrzypczaka, byłego dowódcy wojsk lądowych WP (https://freewestmedia.com/2022/03/27/polish-general-calls-for-occupation-of-kaliningrad/).

Wszystkie przytoczone powyżej TWARDE FAKTY, mogłyby być nawet śmieszne, gdyby nie stanowiły tragicznej ilustracja totalnego zidiocenia zarówno okupacyjnych „elit” III RP, jak i Jej społeczeństwa.

Od kilkuset już lat, Polacy pod wpływem podszeptów „zagranicznych przyjaciół”, wewnętrznej agentury, oraz oficjalnych lub zawoalowanych okupantów, nie pominęli żadnej nadarzającej się sposobności do wpakowania paluchów w tryby każdej rozkręcającej się awantury.

Wydaje się, że tym razem będzie to ostatni występ na światowej scenie w charakterze „Chrystusa Narodów”. Zaoszczędzi to globalistycznej mafii wysiłków w celu przymusowego wyszczepienia opornej mniejszości krajowej populacji i ostatecznego rozwiązania „polskiego problemu”.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale