53 obserwujących
960 notek
500k odsłon
  354   5

Konstrukcja NWO nabiera rozmachu

Wydawałoby się, że w miarę narastania efektów wdrażania programu Agenda 2030, Ludzkość ocknie się i zacznie przeciwstawiać się globalistycznej kabale światowych finansistów, którzy nie kryją swych celów, takich jak 95% depopulacja Ludzkości i zamienienia pozostałych w swoich niewolników; transludzi.

Dr Fullmich swą działalnością w https://corona-investigative-committee.com/ , przekazał dowody monumentalnej zbrodni globalistów, którą z premedytacja planowali od dziesięcioleci i finalizują na naszych oczach.

Liczył on na konsolidację świadomych i uczciwych ludzi w walce z tymi sługami szatana. Niestety, jego współpracownicy rozbiegli się, jak apostołowie w dniu pojmania Zbawiciela, a uświadomieni obywatele, miast zacząć się organizować do oporu, wetknęli głowę w przysłowiowy kubeł, milczą i potulnie wypełniają polecenia władz poszczególnych państw, będących de facto siepaczami globalistycznej mafii.

W USA ciągle są aktywni America,s Frontline Doctors, https://secure.anedot.com/america-s-frontline-doctors/6cf91468-504a-4bc7-8781-dc0f3afcd4c1

czy, w obszarze niezależnych mediów Alex Jones z InfoWar

https://www.bitchute.com/video/tGEkLHTbu4zl/

ale pomimo, że niepodważalne dowody fałszowania wyborów, powszechnej korupcji w Waszyngtonie, czy też narastającej fali zgonów i chorób „poszczepiennych” są powszechnie dostępne, obywatele dali się ponownie wciągnąć w zwyczajową już pseudo konfrontację dwu oligarchicznych „partii”: Demokratów i Republikanów. Nikt nie wyciąga na światło dzienne zawartości laptopa syna prezydenta Bidena, Huntera, dającej świadectwo gigantycznych malwersacji obecnego prezydenta w ukraińskim przemyśle energetycznym (np. Burisma https://en.wikipedia.org/wiki/Burisma ), czy też programie broni bakteriologicznej rozwijanej przez Amerykanów w tymże kraju.

Nie wspomnę już o Polsce, gdzie działalność mediów „opozycyjnych” sprowadziła się do trzeciorzędnych trywiów, zamilczając MERITUM PROBLEMÓW, jakim jest wdrażany program Agenda 2030 i jego projektów towarzyszących.

Taka postawa jest też nagminna wśród dobrze poinformowanych funkcjonariuszy wszystkich organów i systemów państwowych. Przynajmniej część z nich, zwłaszcza w sektorze medycznym, musi wiedzieć o poszczepiennej „epidemii” chorób serca, zawałów i innych „dobrodziejstw” programu szprycowego. Nie może sobie też nie zdawać sprawy z premedytacji całego programu, a więc i tego że po osiągnięciu 95% depopulacji i na nich przyjdzie kolej, bez względu na zajmowanie stanowiska, ilość zgromadzonych dóbr materialnych, tytułów, stanowisk i innych „cymesów” lekką rączką rozdzielanych wśród „elit” przez globalnych bankierów.

Trudno wywnioskować, czy taka postawa jest wynikiem strachu przed mocodawcami, zakorzenionej głupoty, pospolitej bezmyślności, czy jakimś innym ukrytym czynnikom.

Sytuacja takowa ukazuje dobitnie, że światem rządzi już niepodzielnie szatan, a Ludzkość nie chce lub/i nie może już mu się przeciwstawić.

Tak więc jedynie nasz Zbawiciel wydobędzie ostatnie akordy z tej Apokalipsy, rozdzielając ewangeliczne plewy od ziarna ze wszystkimi tego konsekwencjami.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale