53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  460   1

Misja pokojowa III RP na Ukrainie

gen. Jarosław Mika
gen. Jarosław Mika

Parcie na przekształcenie konfliktu ukraińskiego w III Wojnę Światową narasta z dnia na dzień. Zachodni przywódcy, z coraz większą nonszalancją , chwalą się publicznie pomocą NATO Ukraińskiej Armii w zakresie „satelitarnego namierzania” rosyjskiej techniki wojskowe i wyższego personelu oficerskiego, w celu ich unicestwiania. Które to akty mieszczą się w każdej definicji agresji militarnej. Pomimo to, jak na razie, Rosja nie daje się sprowokować i robi przysłowiową „dobrą minę do złej gry”, puszczając koło uszu powyższe wynurzenia.

Mało tego, zachodni przywódcy pokroju Johnsona, czy Bidena, głośno i publicznie rozważają opcję nuklearną obecnego konfliktu z Rosją. Jeszcze kilka lat temu, żaden „przywódca” nie odważyłby się na wyartykułowanie takiej alternatywy, w uzasadnionej obawie bycia oskarżonym o obłęd. Gdyż tylko osoba obłąkana może nawoływać publicznie do anihilacji życia na ziemi.

Niestety NWO zrobił już swoje w zakresie ostatecznego otumanienia Ludzkości. Przyjęła ona bez większych sprzeciwów „program szczepień” toksycznymi preparatami edytującymi ludzkie DNA, nie spełniającym definicji „szczepionki” i powodującym, miast zabezpieczenia przed mitycznym wirusem, jedynie szkodliwe „skutki uboczne”. Dziś gdy fakty te są ogólnie zaakceptowane, nikt nie przejmuje się całą aferą, którą realizowano pod dyktando „nowej nauki”.

Teraz w USA „eksperci” zaczynają kampanię uświadamiania obywateli, o tym, że napromieniowanie nuklearne (cząstki gamma), mogą być korzystne dla ekosystemu naszej planety.

Do wybitnych przywódców bez wątpienia należy też zaliczyć Jarosława Kaczyńskiego, który miesiąc temu zaprezentował „sojusznikom”, plan „misji pokojowej” na Ukrainie, polegającej na wprowadzeniu tam wojsk NATO. Ponieważ taki ruch z pewnością przybliżyłby Sojusz do konfliktu z Rosją, to ochotników na bohaterskich obrońców banderowskiej Ukrainy nie znalazło się wielu.

Już 27 kwietnia br., wyciekł do Internetu rozkaz przygotowania WP do takiej operacji, a w publikacji z 12 maja br., Hal Turner Radio Show:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/document-orders-ukraine-border-guards-to-allow-entry-of-10-000-polish-troops-on-may-22-24, zaprezentował pisemne polecenie władz Ukrainy wystosowane do swej straży granicznej dotyczące umożliwienia wkroczenia 10 tyś. kontyngentu WP i Armii Litewskiej na terytorium tego państwa.

Autorzy nie mają dowodów autentyczności dokumentów, których fotokopie zostały upublicznione, ale ponieważ do planowanego dnia zaczęcia operacji (22 maja br.) został niewiele ponad tydzień, to warto zakonotować tą informację w celu jej rychłej weryfikacji. Do momentu potwierdzenia tych rewelacji, należy taktownie wstrzymać się od wszelakich komentarzy .

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Zobacz galerię zdjęć:

nacz. Szopowałow
nacz. Szopowałow
Fotokopie dokumentów
Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale