53 obserwujących
964 notki
510k odsłon
  388   5

Czy III RP podzieli los Ukrainy?


W korporacyjnych (propagandowych) mediach debatuje się sporo na temat postawy Kissingera, nawołującego do negocjacji pokojowych z Rosją.
Zachód (Imperium Kłamstwa), uwierzył w swą własną propagandę i nie jest teraz w stanie zaakceptować de facto zwycięstwa Rosji w konflikcie z Ukrainą.
Rosjanom, do osiągnięcia celu strategicznego, pozostało tylko zajęcie Odessy i odcięcie Ukrainy od dostępu do morza.
Na domiar złego Rosja okazała się zwycięską na wszystkich frontach wojny hybrydowej, za wyjątkiem propagandowego.
Według Bloomberga i innych zachodnich źródeł, rubel jest obecnie „top performing” walutą w stosunku do dolara. Rosja posiada wszystkie niezbędne surowce energetyczne, oraz żywność zabezpieczającą ją przed klęską głodu i chłodu.
Obłąkana polityka globalistycznego Zachodu, we wszystkich możliwych aspektach, sprowadza na jego obywateli lawinę kataklizmów: głód, chłód, chaos migracyjny, załamanie się mocy produkcyjnych z powodu braku energii, oraz głęboki kryzys zdrowotny spowodowany wyszczepieniem większości populacji „trzema plus” szprycami. Na dodatek, przestępczy gang z Davos szykuje dalsze niespodzianki, jak choćby pandemia ospy (https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/869).
W tej sytuacji, kadłubowe państwo ukraińskie osiąga parametry zdefiniowane przez termin „failed state”.
Według waszyngtońskich plotek, w łonie deep state, który z ramienia bankierów administruje rządami państw „sojuszniczych” , nastąpił rozdźwięk pomiędzy grupą Kissingera i Sorosa.
W odniesieniu do Ukrainy rozważane są dwa scenariusze zarządzania: bezpośredniego oraz via pseudo-patriotyczny reżim warszawski.
W pierwszym przypadku ułatwiłoby to deep state kontrolę wojny biologicznej, prowadzonej obecnie przez Kijów za pomocą dronów na rosyjskim terytorium, oraz pranie brudnych pieniędzy ukradzionych amerykańskiemu podatnikowi.
Pseudo restytucja „Rzeczpospolitej Obojga Narodów”, spowodowałaby narastanie konfliktów banderowców z Polakami, a więc sytuację, w której wszyscy Słowianie wzięliby się za łby i nawzajem wyrżnęli. Powstały w wyniku tego chaos stałby się też katalizatorem do rozpętania szerszego konfliktu, a produkowane obecnie zabójcze „szczepionki” zastosowano by z powodzeniem w innych częściach świata.
Ponieważ decyzje o losie Polski zapadną w Waszyngtonie i/lub innych zakulisowych miejscach, „uświadomionym” obywatelom III RP pozostało tylko potulne oczekiwanie na swój los.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale