53 obserwujących
962 notki
504k odsłony
  251   7

Paralelne rzeczywistości NWO

Klaus Schwab zadeklarował niedawno z dumą fakt osiągnięcia totalnej władzy globalistów nad światem. Trudno nie zgodzić się z nim, że Ludzkość weszła już w struktury NWO. Jedną z fundamentalnych cech tej nowej rzeczywistości stanowi podział Ludzkości na dwie zasadnicze grupy: większościową żyjącą w, stworzonym dlań przez globalistów, wirtualnym świecie mediów, Internetu i komercjalizmu, oraz mniejszościową używającą własnego rozumu do rozeznania rzeczywistości, funkcjonującą w realnym świecie. Ich wspólną cechą jest fakt paralelności, czyli niezmiennej i pełnej separacji obu światów.

Rezultatem powyższego jest fenomen apokaliptycznych czasów ostatecznych, w których populacją żyjąca w tej samej przestrzeni geograficznej podzielona jest na dwie grupy nie mające z sobą żadnych intelektualnych interakcji.

Większość wierzy święcie, że to co ją otacza jest nie tylko w pełni realnym światem, ale też jedynie logicznym i pozbawionym sensownych alternatyw. Dzięki takiemu paradygmatowi nie wątpi ona w to, że:

*wybrane przez siebie władze i elity, to najlepsze jednostki zainteresowane jedynie tworzeniem dobra dla swych wyborców, a ewentualne starcia pomiędzy nimi wynikają li tylko z różnych opinii na temat tego jak wprowadzać te dobro w życie, a nie żarcia się przy żłobie.

*rzeczywistość, w której funkcjonują, jest nie tylko autentyczna, ale wierna obrazowi tworzonemu przez media, które należąc do jednej globalistycznej mafii, pluralistycznie głoszą jedną i tą samą wieść w przekroju wszystkich możliwych kanałów i portali, tak drastycznie różniących się między sobą wystrojem graficzny, że nie mogłyby one być własnością jednego potentata.

*świat zagrożony jest katastrofą ekologiczną wynikającą z przeludnienia i rozrzutnego gospodarowania surowcami energetycznymi.

*obywatelom grozi cały ciąg niespotykanych pandemii , które ustawiając się jedna za drugą w ogonku spokojnie czekają na swą kolej , aż do momentu kiedy każdy zostanie zaszczepiony przeciw tej w danym momencie wdrażanej.

*PRAWDA jest pluralistyczna i każdy może ją sobie dobierać według potrzeb i upodobań.

To tylko główne elementy dogmatów akceptowanych przez „zdrową i rozumną większość”.

Mniejszość żyjąca w autentycznej rzeczywistości uważa natomiast, że:

*szumowiny rządzące nimi w imieniu globalistów, to psychopaci i socjopaci skoncentrowani na dziele zniszczenia Ludzkości i świata.

*media kłamią 24 godziny na dobę, tworząc wirtualny świat w którym żyje powyżej opisana większość.

*wszystkie obecne plagi i katastrofy są albo medialną fikcją, albo spreparowane są z premedytacją w celu unicestwienia Ludzkości i Matki Ziemi, na czele z fikcją covida i kampanią toksycznych inokulacji, których najnowsze rezultaty omawia w skrócie w dzisiejszym video REINER FÜELLMICH;

https://www.bitchute.com/video/t07lo6Bna561/

Jak w każdej normalnej grupie, istnieją wśród nich również rozbieżności opinii. Główną stanowi ocena Putina, którego część uważa za antyglobalistę i potencjalnego zbawcę świata.

Rzeczywistość jest niestety taka, że dysponujący wysoką inteligencją Putin, z łatwością ogrywa kretynów stanowiących pełny komplet zachodnich „przywódców” i to na każdym z frontów wojny hybrydowej. Zbliżająca się nieuchronnie klęska banderowskiej Ukrainy, sterowanej przez Zachód, odsłoni ostatecznie pełny debilizm i agenturalną sprzedajność „naszych przywódców”.

Truizmem będzie zapewne stwierdzenie, że nie zachwieje to obrazem wirtualnego świata, w którym funkcjonuje „zdrowa i rozumna większość”.

Natomiast niewiele już potrzeba czasu, by zwolennicy Putina przekonali się o jego globalistycznej afiliacji. A oto najważniejsze dowody:

*na zbliżającym się forum gospodarczym w Petersburgu, gośćmi honorowymi są Klaus Schwab i Henry Kissinger.

* Rosja jako pierwsza przetestowała już opcje globalistycznej „digital currency’, opracowuje nowy program „ochrony sanitarnej i szczepień”, przygotowuje system elektronicznej kontroli obywateli, zacieśnia współpracę z najbardziej zbrodniczym globalistycznym reżimem komunistycznych Chin.

W tej sytuacji możemy jedynie liczyć na heroizm mniejszości, żyjącej w autentycznych realiach i pomoc Opatrzności Boskiej w tych zmaganiach.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale