53 obserwujących
962 notki
504k odsłony
  259   7

Grafika śmierci

Dr Paul Thomas w niekonwencjonalny, ale niezwykle graficzny sposób zilustrował dotychczasowe zdrowotne rezultaty „programu szczepień covidowych”:

https://2ndsmartestguyintheworld.substack.com/p/must-see-lets-compare-the-vaccinated?s=r

Na prostych wykresach ukazał ilość zachorowań na różnorakie choroby wśród „zaszczepionych” (bordowa linia) i nieszczepionych (niebieska). Wymowa tej grafiki jest tak oczywista, że nie wymaga jakichkolwiek wyjaśnień, ani znajomości angielskiego.

Naukowym wsparciem wymienionych wyżej statystyk, jest świadectwo Biochemiczki z 30 letnią praktyką, Dr Judy Mikovits prezentujące dowody tego, że „szczepionki” zawierają, między innymi, od wirusa HIV poprzez jad żmij do Eboli i tkanek pochodzącą z aborcji, całą gamę toksycznych substancji. Wszystkie one zostały z premedytacją wytworzone, w celu masowego ludobójstwa. Mało tego wszystkie odpowiedzialne ministerstwa amerykańskiej administracji (FDA, CDC, EPA) z pełną świadomością współpracowały i współpracują ze zbrodniarzami z korporacji farmaceutycznych. Za swoją prawdomówność Judy została aresztowana, a jej laboratorium splądrowane przez kolejną przestępczą grupę zwaną FBI. Na szczęście udało się jej zabezpieczyć dowody zbrodni w bezpieczny miejscu, gdzie czekają na nieuchronnie zbliżający się proces tych zbrodniarzy:

https://www.bitchute.com/video/jOyK4MPhTqQv/

Wszystko to ma obecnie miejsce w USA, gdzie masowe efekty „szczepień” zaczynają budzić społeczeństwo z uśpienia. Nawet jeśli przestępcze media głównego nurtu zatajają prawdziwy obraz, to w sytuacji masowego, wielokrotnego wszczepienia populacji, prawie każdy zna osobiście indywidualne ofiary toksycznych inokulacji.

Całkowicie odmienna jest sytuacja w III RP, gdzie w odróżnieniu od Zachodu, populacja jest znacznie mniej wyszprycowana i w związku z tym, na obecnym etapie, efekty zdrowotne inokulacji, nie są jeszcze zauważalne dla postronnego obserwatora. To, że milczą na ten temat sprawcy, to znaczy władze, administracja, „opieka zdrowotna”, itd., jest zrozumiałe, ale czemu nabrały wody w usta nasze „niezależne” media niszowe? Osobiście nie znajduję na to innego wytłumaczenia, jak pełną ich agenturalność.

Czas pokaże, czy społeczeństwo ocknie się z letargu i rozliczy wszystkich winnych ludobójstwa, czy też wzorem takich krajów, jak Australia i Nowa Zelandia, przekształci się w gigantyczny obóz sanitarny (czytaj koncentracyjny)?

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Zobacz galerię zdjęć:

Grafika śmierci
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale