53 obserwujących
962 notki
504k odsłony
  213   10

Covidowe wakacje

Na północną półkulę zawitało lato, a wraz z nim rozbrykały się owieczki wypuszczone na wolność z uścisku „sanitarnych wymogów”.

Globalistyczni oprawcy popuścili śrubę. Na lotniskach chaos, przelewają się tłumy spragnione swobody, rozrywki i wszelkiego innego cymesu. Nikomu nawet do głowy nie przyjdzie by czas ten spożytkować na zorganizowanie oporu przeciw rządzącym nimi z bankierskiego nadania, zbrodniarzom.

Mając do czynienia z poddanymi o takim poziomie intelektualnym, władcy nie muszą się wysilać i tworzyć nowych scenariuszy.

Zapewne na jesieni pojawi się nowy wirus czegoś tam, a z nim wymogi „szczepień” i innych „sanitarnych pociągnięć”. Zaszczep się i wróć do normalności, głosić będzie propaganda medialna. Owieczki ustawią się pokornie w kolejce po toksyczną szprycę i ruszą w zimowy plener. Ale zaraz po powrocie z ferii, pojawi się kolejny „wariant”, a z nim konieczność dodatkowych inokulacji. Dalszego ciągu nie potrzeba już chyba dopisywać, bo jest oczywisty.

Populacji świata zagraża nie tylko toksyczna szpryca, ale również szereg innych plag apokaliptycznych, wszystkie spreparowane pieczołowicie przez globalistów i ich gangsterów z CIA, Mossadu, MI5, MI6 i innych „służb specjalnych”.

W USA spaliło się już (zupełnie przypadkowo) tysiąc zakładów przetwórczych żywności. Z niewyjaśnionych przyczyn pada bydło na pastwiskach. Toksyczne zanieczyszczenia odkrywa się dosłownie w każdym środowisku naturalnym.

Nasila się program Chemtrails, polegający na rozpylaniu z samolotów niewiadomych dla obywateli substancji. Osobiście we Wrocławiu obserwuję gwałtowną intensyfikację tych lotów. Jeszcze rok temu były to pojedyncze przeloty z rozpylaczami, teraz można zaobserwować ich dziesiątki w ciągu bezchmurnego dnia.

Pozostając przy Polsce, trzeba też podkreślić rosnące prawdopodobieństwo wciągnięcia Jej do konfliktu z Rosją. Putin oszalał-twierdzi propaganda medialna- więc polskim obowiązkiem jest usunąć go z Kremla i zaprowadzić „wolność i demokrację”.

Od czasu upadku ZSRR, rozochocony Zachód, zaprowadzał już „wolność i demokrację” w Jugosławii, Iraku, Syrii, Libii, Somalii, Afganistanie, mordując przywódców tych państw i równając z ziemią ich infrastrukturę, pozostawiając na „demokratycznym polu” miliony bezbronnych ofiar.

Truizmem jest stwierdzenie, że Rosja to nie Irak, a Polska to nie Stany i taka awantura zakończy się większą katastrofą niż ta krystalizująca się obecnie na Ukrainie. Jednakowoż jedyne co interesuje Zachód, to kontynuacja wojny proxy z Rosją cudzymi rękami, a los Polski i jej mieszkańców w ogóle go nie obchodzi. Dobrze by kiedyś Polacy pojęli tą prostą i odwieczną prawdę, ale jak na razie nie zanosi się na to.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale