53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  236   5

Gotowana na twardo globalistyczna żaba


Wszystko wskazuje na to, że globaliści zmienili taktykę wdrażania NWO. W przeciwieństwie do poprzedniego etapu covidowej plandemii, gdzie z bezwzględną brutalnością nagle zainicjowano „wymogi sanitarne”, teraz zgodnie z teorią gotowania żaby, stopniowo nasila się reżim „niezbędnych wymogów”.
W naszej Ojczyźnie wizualnie można to zaobserwować w powolnym wzroście liczby kretynów paradujących w kagańcach, która to jest wprost proporcjonalna do nasilenia propagandy medialnej i ilości „śmiercionośnych wirusów”, czyhających w kolejce na przerażoną Ludzkość.

Poza tym Polacy starają się rozkoszować urlopami i dozwolonymi w tym momencie podróżami zagranicznymi. W swej beztrosce nigdy nie zauważyli drobnego faktu, polegającego na tym, że nasi globalistyczni władcy w pełnej harmonii z pozostałymi przywódcami świata próbowali i nadal próbują globalnej depopulacji, czyli, wyrażając się kolokwialnie, masowego ludobójstwa!
Ci z naszych obywateli, którzy interesują się polityką światową, koncentrują się głównie na wojnie ukraińskiej. Złorzecząc Putinowi, nie zauważają, że nasza Ojczyzna już dziś przypomina bardziej banderland niż Polskę.

Nie pojmują, że konflikt ten de facto nie dotyczy Ukraińców i Rosjan, ani nawet, w szerszej skali, Wschodu i Zachodu, ale Ludzkości versus globalistycznym elitom, do których w równym stopniu należy Putin, Xi Zen Pin, jak i Biden, czy Morawiecki, szczujących na siebie nawzajem poszczególne narody Ludzkości i uzyskujących dzięki temu amplifikację procesu depopulacji. Takie jest, niezauważane przez nikogo, meritum całej sprawy.

Wracając do wątku „sanitarnego”, udziwnić się można lenistwem i ignorancją naszych lekarzy, którzy po z górą dwu latach plandemii, nie zdobyli się na zweryfikowanie swej, nieistniejącej zapewne, wiedzy odnośnie braku przydatności kagańców w ochronie antywirusowej, ani wysokiej chronicznej szkodliwości zdrowotnej w odniesieniu do ich użytkowników.
Czego, w tej sytuacji, można oczekiwać od globalistów? Zapewne selektywnych ataków bronią biologiczną, mających za danie uwiarygodnienie tezy o kolejnych falach plandemii i dalsze zastraszenia populacji.

Pomimo gigantycznych „znaków na niebie i ziemi” ukazujących w autentycznym świetle globalistyczną agresję na Ludzkość w okresie ostatnich dwu lat plandemii, obywatele pozostają bierni, ślepi i głusi na nasilające się niebezpieczeństwo. Globaliści zaś nie próżnują! Gotują przysłowiową żabę na twardo.
https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale