Blog
Ignacy Nowopolski Blog
Ignacy
Ignacy Doktor nauk technicznych zajmu
35 obserwujących 611 notek 309320 odsłon
Ignacy, 8 kwietnia 2017 r.

Donald Trump – chrzest bojowy bandyty

Poprzedniej nocy siły morskie Stanów Zjednoczonych dokonały ataku rakietowego na lotnisko wojsk rządowych Syrii. 

 

Ten akt militarnej agresji odbył się w trakcie wizyty prezydenta Chin w USA,.   Przy czym oficjalne koła ChRL, już przed samą wizytą, publicznie oświadczyły, że  nie życzą sobie żadnych niespodzianek ze strony amerykańskiej w czasie pobytu głowy państwa na terytorium USA. 

 

Pretekstem do ataku rakietowego było rzekome użycie przez wojska syryjskie broni chemicznej.  Nie ulega wątpliwości, że jak zawsze, takie i inne akty terroru są inicjowane i sponsorowane przez CIA, w ramach tzw. incydentów „false flag”[i] [ii].

 

Minimalny interwał pomiędzy chemiczną prowokacją, a rakietową agresją, wskazuje dobitnie na fakt[iii], że całe przedsięwzięcie zostało dawno z góry zaplanowane i logistycznie przygotowane.  Zorganizowanie ataku rakietowego dopiero po incydencie z bronią chemiczną nie byłoby bowiem możliwe w tak krótkim przedziale czasowym.

 

Jak zwykle w takich przypadkach, oskarżono Rosję i Syrię o sprowokowanie całej sprawy[iv] i zagrożono adekwatnymi konsekwencjami i jak zwykle bezpodstawne insynuacje są tak absurdalne, że niewarte nawet polemiki.

 

Warto natomiast w tym miejscu  zadać pytanie, dlaczego Trump zdecydował się na te przedsięwzięcie?  Przyczyn jest kilka.

 

Liczni obserwatorzy wskazują na chęć „wymierzenia policzka” Chinom[v], którego one nie zapomną.  Istotne było też podtrzymanie ducha bojowego amerykańskich agentów z terrorystycznego Państwa Islamskiego (ISIS[vi]).

 

Niewątpliwie najistotniejszą przyczynę wyartykułowała stacja telewizyjna CNN, stwierdzając, że „teraz Trump stał się prawdziwym prezydentem USA”[vii].

 

Chrzest bojowy kolejnego zbrodniarza z Białego Domu nie powinien nikogo zdziwić, stało się to już banalną tradycją zachodniego Imperium Zła.  Może natomiast szokować fakt, że w przeciwieństwie do swych zidiociałych poprzedników, Trump doskonale zdaje sobie sprawę z realnego zagrożenia nuklearną anihilacją globu  ziemskiego, w wyniku takiego postępowania.  Artykułował to klarownie w trakcie kampanii wyborczej  45 razy!  Poniżej link dokumentujący ten fakt.[viii]

 

Trudno jest normalnemu człowiekowi analizować takie postępowanie.  Należy natomiast wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski.  Oto one:

 

*Nagromadzenie zła wśród zachodnich „elit” jest tak wielkie, że zatraciły one możliwość racjonalnego rozumowania, nawet na poziomie takich historycznych zbrodniarzy, jak Stalin, Hitler, Mao, czy Lenin.

 

*Zarówno „elity”, jak i zachodnie społeczeństwa utraciły podstawowe atrybuty człowieczeństwa, czego wyrazem z ich strony jest krygowanie się na „nadludzi” (herrenvolk[ix], exceptional peoples[x]), ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami.

 

* Wszystkie bez wyjątku zachodnie instytucje, nie wyłączając watykańskiej hierarchii kościelnej, pracują w mniej lub bardziej zawoalowany sposób na cele szatana.

 

*Jedynym pozostałym na placu boju państwem broniącym resztek cywilizacji i kultury śródziemnomorskiej, oraz autentycznego Chrześcijaństwa, jest Rosja.  I fakt ten trzeba przyjąć do wiadomości, bez względu na indywidualny stosunek do Putina  i Rosji, oraz zdać sobie sprawę z całego absurdu zachodniej nań agresji motywowanej właśnie powyższym faktem.

 

W tej perspektywie widać wyraźnie, że jedynym ratunkiem dla zdrowej mniejszości społeczeństw zachodniego Imperium Zła byłaby neutralizacja jego „elit”.  Bez nich bowiem globalna oligarchia finansowa nie byłaby w stanie wprowadzać w życie swej błędnej idei NWO!

 

Przy czym najlepszym rozwiązaniem byłby stryczek, permanentny i tani sposób neutralizacji sług szatana.

 

 

 [i] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[ii] https://www.infowars.com/false-flag-attack-started-syriaus-conflict-alex-jones-reports/

[iv] http://news.antiwar.com/2017/04/07/us-insists-russia-responsible-for-syria-gas-attack/

[v] https://www.infowars.com/pieczenik-cruise-missile-strikes-were-a-statement-to-china/

[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant

[vii] http://thehill.com/homenews/administration/327779-cnn-host-donald-trump-became-president-last-night

[viii] https://mic.com/articles/173471/trump-world-war-iii-attacking-syria-wwiii-ww3#.fMm7FIevL

[ix] https://en.wikipedia.org/wiki/Herrenvolk_(disambiguation)

[x] https://en.wikipedia.org/wiki/American_exceptionalism

Opublikowano: 08.04.2017 14:55.
Autor: Ignacy
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Autor, od dłuższego czasu zajmujący się poza sprawami stricte zawodowymi, analizą zagadnień społecznych i politycznych dotyczących Polski i świata Ją otaczającego, dokonuje tego z perspektywy Stanów Zjednoczonych i ogólnie tak zwanego "świata zachodniego", starajac się koncentrować na problemach częstokroć umykających uwadze krajowych obserwatorów, lub interpretowanych odmiennie przy pomocy paradygmatu zachodnich analityków.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Oni powinni wiedzieć: Adres w Rosji: 236022, Kaliningrad, plac Pobedy 4A, biuro 510 Tel:...
  • Niestety nie mam żadnej wiedzy na ten temat.
  • @DEDA Chodzi tu o wykorzystywanie w/w w charakterze wzorców do naśladowania, a nie używania...

Tematy w dziale