Blog
Ignacy Nowopolski Blog
Ignacy
Ignacy Doktor nauk technicznych zajmu
35 obserwujących 676 notek 342988 odsłon
Ignacy, 5 marca 2018 r.

Bezzębny zachodni szatan ciągle groźny!

327 1 0 A A A

Na kanale Infowar zaprezentowano niedawno anonimowy wywiad[i] z jednym z pracowników amerykańskich służb specjalnych, w którym stwierdza on wyraźnie , że de facto rządzący USA tzw. „deep state” tak głęboko uwikłał się w kryminalną działalność, że jedyną ucieczkę od odpowiedzialności upatruje w rozpętaniu jak największej ilości wojen i niepokojów w samych Stanach.  Przytoczył on przykłady najnowszych prowokacji (tzw. false flag incidents[ii]), takich jak strzelanina w szkole na Florydzie i odkrycie broni chemicznej w Syrii, którą rzekomo dostarczyła Assadowi Korea Północna, co da pretekst do agresji przeciw tym dwóm państwom.   Wojna „proxy”  Zachodu z Syrią toczy się zresztą od wielu lat, ale dopiero kilka dni temu Iran przedstawił twarde dowody współpracy USA z terrorystami islamskimi[iii].

 

W naszym regionie posuwa się intensywna militaryzacja  oraz nasycanie amerykańskim sprzętem i personelem tamtejszych państw członków NATO. Żurnal Strategic Culture tak konkluduje tą sytuację w swym najnowszym artykule[iv]  (cytuję):

„Zobaczymy jak długo działania NATO będą kontynuowane zanim militaryzacja Europy wschodniej całkowicie wymknie się spod kontroli; a być może już minęliśmy punkt z którego nie ma powrotu i obserwujemy jedynie  iluzoryczny spokój przed burzą.”

 

W okresie zimnej wojny bezpieczeństwa strzegł tzw. „szalony”, czyli MAD[v] (mutual assured destruction), dziś żydowscy neokonserwatyści koncept ten całkowicie odrzucili.  Tak przynajmniej było do 1 marca tego roku, kiedy to Putin w swym dorocznym orędziu przedstawił[vi] najnowszą  strategiczną  broń, którą Rosja natychmiast użyje w przypadku napaści na nią lub jej sojuszników.

 

Wśród zachodnich „polityków” i koszernych mediów korporacyjnych zawrzało.  Z jednej strony oskarżają Putina o „agresję” z długiej wyją o tym, że jest to tylko blef i żadnej broni nie ma. 

 

Kłam temu zadaje wypowiedź amerykańskiego generała odpowiedzialnego za obronę strategiczną, stwierdzająca że Stany przygotowane były do przechwytywania balistycznych rakiet, podczas gdy teraz mają do czynienia z nową generacją hipersonicznych pocisków, których zniszczyć nie ma czym.  Ze smutna miną dodał, że „teraz trzeba zaczynać wszystko od początku”.   Do ogłupionego totalną propagandą medialną zachodniego społeczeństwa[vii] informacje te nie docierają, a oznaczają one ni mniej ni więcej to, że Rosja w każdym momencie może dotrzeć do każdego miejsca w USA i zniszczyć je konwencjonalnymi lub nuklearnymi ładunkami i „jedyne supermocarstwo” nie jest w stanie temu się przeciwstawić. 

 

Wśród rozumnej mniejszości zachodnich obserwatorów politycznych rozgorzała dyskusja, czy żydowscy psychopaci rządzący w Waszyngtonie są w stanie pojąć  tą nową rzeczywistość?  Na dzień dzisiejszy przeważają opinie, że nie[viii] co nie wróży dobrze ludzkości.

 

W odniesieniu do III RP jest w tym wszystkim pewien pozytyw.  Amerykańskie instalacje obrony przeciwrakietowej w Polsce, które po zmianie oprogramowania, dają się użyć do ataku rakietowego na Rosję, może ona zneutralizować jednym pociskiem nowego pokolenia z ładunkiem konwencjonalnym.  Użycie broni nuklearnej na własnym przedpolu nie jest wskazane, a całkowite zniszczenie wyludnionej  z Polaków, nędznej zachodniej kolonii pt. III RP byłoby bezsensowną zbrodnią, na którą pragmatyczny Putin na pewno nie pójdzie, tym bardziej że obszar ten szybko zaludnia się Ukraińcami w większości rosyjskojęzycznymi.

Opublikowano: 05.03.2018 16:59.
Autor: Ignacy
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Autor, od dłuższego czasu zajmujący się poza sprawami stricte zawodowymi, analizą zagadnień społecznych i politycznych dotyczących Polski i świata Ją otaczającego, dokonuje tego z perspektywy Stanów Zjednoczonych i ogólnie tak zwanego "świata zachodniego", starajac się koncentrować na problemach częstokroć umykających uwadze krajowych obserwatorów, lub interpretowanych odmiennie przy pomocy paradygmatu zachodnich analityków.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @LarsikOwen  Sowietów nie ma od 30 lat, a że z innych krajów uciekają do USA, to tylko...
  • @sylwan  Gratuluję!  Bardzo precyzyjne streszczenie zachodniego bełkotu propagandowego.  A...
  • @czubas  W charakterze odpowiedzi cytat z powyzszego artykułu: "Trump nie jest w stanie...

Tematy w dziale Polityka