0 obserwujących
10 notek
296k odsłon
  50603   0

Magdalena Żuk nie żyje. Zginęła w Egipcie w Niewyjaśnionych okolicznościach. [Ze

Niestety nie wsiadła do samolotu... 

Niestety, jak się udało ustalić, dziewczyna nie wsiadła do samolotu. Okazało się, że jej stan był na tyle zły, że załoga nie wpuściła jej na pokład. Prawdopodobnie cały czas była odurzona narkotykami i zapewne to było przyczyną odmowy wzięcia jej na pokład. Załoga mogła pomyśleć, że dziewczyna jest pijana. Oczywiście zakładając, że faktycznie rezydent odwiózł ją na lotnisko i próbował odesłać do Polski. 

Ostatecznie samolot odleciał a Magdalena Żuk została w Egipcie. Było to o tyle niefortunne, że wcześniej wymeldowano ją już z hotelu. Można sobie tylko wyobrażać w jak trudnej znalazła się sytuacji. Wymeldowana z hotelu ale też bez możliwości powrotu do kraju. Wydaje się, że byłaby to bardzo trudna sytuacja dla każdego a tym bardziej dla samotnej dziewczyny w opisanej sytuacji.

Wtedy zadzwoniła po raz ostatni...

Mniej więcej wtedy to Magda Żuk zadzwoniła ostatni raz kontaktując się ze swoim chłopakiem. Połączenie wykonane zostało z telefonu rezydenta. Była to wideo rozmowa. Marcus, chłopak dziewczyny nagrał część tej rozmowy. Film przedstawiający rozmowę znalazł się w sieci udostępniony prawdopodobnie przez portale informacyjne lub przyjaciół dziewczyny. 

Na filmie widać dziewczynę. Jest przerażona, splątana czyli nie jest w stanie normalnie mówić, płacze i prosi swojego chłopaka o pomoc. Jednocześnie kiedy chłopak mówi, że rano ich wspólny znajomy przyleci po nią do Egiptu dziewczyna mówi, że "to nic nie da, to nic nie da, to nic nie da" tak jakby wiedziała, że pomoc z Polski nic nie pomoże, że nikt jej tu już nie odnajdzie. Mówi też "wożą mnie z hotelu do hotelu" oraz "ja już stąd nie wrócę" przebieg rozmowy jest dramatyczny. Chłopak próbuje uzyskać jakiekolwiek informacje o tym co się dzieje ale dziewczyna nie mówi zbyt wiele. Widać ją na ekranie jak płacze, poprawia włosy, boi się. Ktoś trzyma telefon przed nią w trakcie rozmowy. Wygląda to tak jakby ktoś stał obok i nie pozwalał jej powiedzieć zbyt wiele. Jednocześnie też nie wiadomo dlaczego ta osoba pozwala na rozmowę z Marcusem skoro jednocześnie nie pozwala nic przekazać. Na końcu na ekranie pojawia się jakiś czarnoskóry mężczyzna mówiący po polsku i mówi coś w rodzaju "cześć. ta rozmowa nie ma sensu. skontaktuję się z ambasadą". W tym momencie Marcus odpowiada aby powiedział Magdzie by wlączyła swój telefon, czarno

Tego samego wieczora Magdalena Żuk trafia do szpitala...

Dalszy ciąg wydarzeń wyglądał bardzo tajemniczo i złowieszczo.

Dziewczyna w bardzo złym stanie trafiła do szpitala w Hurgadzie. Tutaj wersje sa rozbieżne i według pierwszej dziewczyna trafiła tam ranna, z ranami klatki piersiowej, głowy, kończyn a według drugiej wersji nie była ranna ale w bardzo złym stanie psychicznym. Która wersja jest prawdziwa w tym momencie trudno jest ustalić.Cytuję za portalem wyborcza.pl:

"Marcus, który sam nie mógł jechać do Egiptu, wysłał tam swojego kolegę. Gdy ten dotarł na miejsce, dziewczyna już nie żyła. W niedzielę, gdy próbowano podać jej kroplówkę wyskoczyła z okna szpitalnej sali. Wśród obrażeń, jakich się nabawiła był krwiak klatki piersiowej, który nieoperowany rozlał się. I najprawdopodobniej to właśnie było przyczyną śmierci"

Natomiast siostra zmarłej na portalu społecznościowym informuje ze zmarła trafiła do szpitala już z ramami całego ciała.

Ambasada milczy w tej sprawie...

Z tego co udało mi się ustalić to ambasada Polska w Egipcie do tej pory nie odniosła się w żaden sposób do sprawy.Poinformowano tylko, że wydział konsularny cały czas pozostaje w kontakcie z rodziną oraz z służbami pilicyjnymi strony egipskiej.Informowala o tym Ewa Buda pracownica ambasady w Egipcie.

Czy ktokolwiek z ambasady pojechał do szpitala do Hurgady aby ustalić w jakim stanie jest poszkodowana tego nie udało się ustalić. Ambasada w tej sprawie się nie wypowiada. Ustalono tylko, że ambasada wie o sprawie i się sprawą zajmuje oraz, że ambasada w Kairze "monitoruje sprawę na bierząco i jest w stałym kontakcie z biurem podróży, rodziną i policją egipską. Natomiast z uwagi na ochronę prywatności i dobro rodziny nie udziela się informacji osobom trzecim". Trzeba tu od razu przyznać, że z uwagi na możliwość kryminalnego charakteru sprawy, ambasada rzeczywiście nie powinna udzielać żadnych informacji mediom.

Dziś wieczorem prawdopodobnie wróci z Egiptu kolega Marcusa i Magdy, który pojechał tam w poszukiwaniu Magdy kiedy ona jeszcze żyła i przebywała w szpitalu. 

Biuro podróży nie chce komentować całej sprawy:

Biuro podróży Rainbow, które organizowało wycieczkę Magdy Żuk do Egiptu i jest organizatorem nie komentuje całej tej sprawy. Oficjalnie nie wydało komunikatu. Ujawniono informacje jakoby rezydent pracujący w Egipcie i opiekujący się tam Magdą Żuk to wieloletni współpracownik biura podróży i przez cały czas próbował jej pomóc jednak nie są to informacje oficjalne.

Podobno jak tylko zobaczył, że z Panią Magdą Żuk dzieje się coś złego, zauważył jej dziwne zachowanie natychmiast zawiózł ją do szpitala. Wynika z tego, że zawiózł ją do szpitala w piątek i nasuwa się pytanie co działo się wcześniej. Przecież piątek to był już któryś z kolei dzień pobytu Magdy Żuk w Egipcie. Według nieoficjalnych informacji od anonimowych informatorów powiązanych z biurem podróży przyjęcie dziewczyny do szpitala miało burzliwy przebieg. Podobno dziewczyna nie zgodziła się na przeprowadzenie żadnych badań. Nie wiadomo nawet co było przyczyną jej dziwnego zachowania. Biuro podróży twierdzi, że kolega Marcusa i Magdy pojechał do Egiptu z inicjatywy biura a nie rodziny zmarłej.

[AKTUALIZACJA 04.05 godz 18.45]

Siostra zmarłej twierdzi, że do dziś nie zna dokładnych okoliczności śmierci swojej siostry. Zapewnia jednak, że Magda nigdy nie chorowała na żadne choroby psychiczne. Uważa też, że dziewczynę ktoś mógł wyrzucić z okna. 

Siostra zmarłej Magdy potwierdza, że słyszała o agresywnym zachowaniu swojej siostry w szpitalu. Twierdzi, że prawdopodobnie coś musiało to spowodować. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo