TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
41 obserwujących
350 notek
384k odsłony
  500   2

WEZWANIE DO NATYCHMIASTOWEGO WSTRZYMANIA SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19

Ponieważ wiadomo, że dane z nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii są ZNACZNIE ZANIŻONE, zalecamy, aby Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) pilnie opublikowała informacje na temat tych działań niepożądanych i pomogła ludziom w ich zgłaszaniu celem ułatwienia pełnego wyjaśnienia zakresu problemu.


Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) ma teraz WIĘCEJ NIŻ WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ DOWODÓW W SYSTEMIE YELLOW CARD, ABY UZNAĆ SZCZEPIONKI PRZECIWKO COVID-19 ZA NIEBEZPIECZNE DO STOSOWANIA U LUDZI.

Należy poczynić przygotowania w celu zwiększenia wysiłków humanitarnych w celu POMOCY OSOBOM POSZKODOWANYM PRZEZ SZCZEPIONKI P-KO COVID-19 ORAZ PRZEWIDYWANIA I ŁAGODZENIA ŚREDNIO- I DŁUGOTERMINOWYCH EFEKTÓW.

Ponieważ MECHANIZM SZKÓD WYWOŁYWANYCH PRZEZ SZCZEPIONKI WYDAJE SIĘ BYĆ PODOBNY DO SAMEGO COVID-19, obejmuje to współpracę z wieloma międzynarodowymi lekarzami i naukowcami posiadającymi doświadczenie w skutecznym leczeniu COVID-19.

Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) musi odpowiedzieć na co najmniej 3 pilne pytania:

    1. Ile osób zmarło w ciągu 28 dni od szczepienia?

    2. Ile osób było hospitalizowanych w ciągu 28 dni od szczepienia?

    3. Ile osób jest z niepełnosprawnościami w wyniku szczepienia?


Dr n. med. Piotr Witczak"


A TYMCZASEM:

za: https://nczas.com/2021/06/09/rzad-rozwaza-zmiane-przepisow-niedzielski-przekonuje-to-nie-jest-forma-dyskryminacji/

Rząd rozważa zmianę przepisów. Niedzielski przekonuje: „To nie jest forma dyskryminacji”

Przez MMC - 9 czerwca 2021 13:19


Nie tylko zaszprycowani, lecz także osoby z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa oraz ozdrowieńcy mogą dostąpić „przywileju niewliczania ich do obowiązujących limitów”. Takie rozwiązanie zaproponował podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Podał także szczegóły dotyczące paszportów szczepionkowych.

Obecne przepisy regulują limity osób obecnych na koncertach, weselach czy stadionach. Nie obejmują one jednak zaszczepionych. Teraz minister pandemii chce pójść dalej i rozszerzyć ten „przywilej” także na osoby z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa oraz ozdrowieńców. Szef resortu zdrowia przekazał, że decyzja w tej sprawie może być ogłoszona jeszcze w tym tygodniu – wraz z planem „luzowania” kolejnych koronarestrykcji na czas wakacji.


W limity nie wchodzą osoby zaszczepione dlatego, że nie stanowią zagrożenia epidemicznego w czasie odbywającego się wydarzenia. Dotyczy to koncertów, rejestrowanych zgromadzeń, meczów piłki nożnej, kin i hoteli. To rozwiązanie ma budować kulturę bezpieczeństwa epidemicznego

– utrzymywał Niedzielski.


To nie jest forma dyskryminacji. To jest forma zabezpieczenia epidemicznego

– twierdził minister pandemii.


W rządzie wciąż jednak ma trwać dyskusja na temat wykluczenia z limitów także ozdrowieńców i osób z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. Zwolennicy takiego rozwiązania podkreślają, że na takiej właśnie zasadzie działa unijny „certyfikat covidowy”.

Z drugiej strony pada argument, że rozszerzenie limitów może spowodować, że Polacy do reszty stracą zainteresowanie szczepieniami. Obecnie bowiem wiele osób szprycuje się, żeby m.in. pójść na koncert, nie wliczając się do limitów. Istnieje zatem uzasadniona „obawa”, że po wykluczeniu z limitów także ozdrowieńców i osób z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa, spora część wybierze badanie zamiast szprycowania.


Niedzielski zapowiedział jednak, że „decyzja przed nami”. – Udostępnimy aplikację, która umożliwi czytanie tych certyfikatów (covicowych – przyp. red.). Wtedy będziemy się po prostu zastanawiali czy nie poszerzyć tej bazy, bo będzie możliwość udokumentowania tego statusu – mówił.

Źródła: RMF/PAP


*Treść, obrazy i filmy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale