12 obserwujących
154 notki
150k odsłon
  821   1

Covid - 19 - czy jesteśmy już na wojnie czy na drodze do światowego niewolnictwa?

Jacek Jaworski
Jacek Jaworski

"1. System kryptowalut obejmujący:

jeden lub więcej procesorów; oraz pamięć przechowującą instrukcje wykonywalne, które, jeśli są wykonywane przez jeden lub więcej procesorów, konfigurują system kryptowalut, aby:

komunikować się z urządzeniem użytkownika;

odbierać dane dotyczące aktywności ciała, które są generowane na podstawie aktywności ciała użytkownika, przy czym aktywność ciała jest wykrywana przez czujnik komunikacyjnie sprzężony lub zawarty w urządzeniu użytkownika;

sprawdzić, czy dane dotyczące aktywności użytkownika spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty; i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są zweryfikowane.

2. System według zastrzeżenia 1., W którym aktywność ciała wykrywana przez czujnik obejmuje co najmniej jedno promieniowanie ciała emitowane przez użytkownika, przepływ płynu ustrojowego, falę mózgową, częstość tętna lub promieniowanie cieplne ciała.

3. System według zastrzeżenia 1., w którym jeden lub więcej warunków jest ustalonych na podstawie ilości aktywności ludzkiego ciała związanej z zadaniem, które jest dostarczone do urządzenia użytkownika.

4. System według zastrzeżenia 1., w którym jeden lub więcej warunków obejmuje warunek, że dane dotyczące aktywności ciała reprezentują, że użytkownik wykonuje zadanie dostarczone do urządzenia użytkownika.

... "

I dalej można wymieniać zastrzeżenia patentu. Czyli pomysł likwidacji gotówki przez ministra Kościńskiego współgra z patentem Billa Gatesa. To, że pomysł Gatesa nie jest oderwany od praktyki możemy przeczytać na portalu killuminati.pl:

"Pilotażowy program rozpocznie od dostarczenia bransoletki dla jednej z 20 osób. Inteligentne urządzenia do noszenia będą zbierać dane, takie jak temperatura, oddychanie i tętno, i przesyłać je do laboratorium w Szwajcarii w celu dalszych badań.Drugi etap został ogłoszony na trzeci kwartał, kiedy wszyscy obywatele (około 38 000) otrzymają bransoletkę, potwierdził Mauro Pedrazzini, minister spraw społecznych Liechtensteinu, w wywiadzie dla Financial Times."

Krótko mówiąc jesteś grzeczny, robisz co władza każe - dostajesz kasę, nie jesteś grzeczny - nie masz kasy, nic nie kupisz, umierasz z głodu.

To, że mała garstka ludzi ma przemożny wpływ na życie ludzkości mogą świadczyć chociażby dwa fakty, które wyszły przy okazji pandemii korona wirusa i instalacji 5 G. Okazuje się, że taki Bill Gates jest drugim co do wielkości wkładu płatnikiem do WHO po USA. Czyli jedna osoba wpłaca do tej organizacji więcej pieniędzy niż na przykład bogate Niemcy, Wielka Brytania czy Chiny. Inny przykład: Polska - 38 milionowy kraj nie jest w stanie własnymi siłami wysłać sztucznego satelity na orbitę, a Elon Musk wysyła kilkadziesiąt sztucznych satelitów dziennie.

Prawdopodobnie pewnej części z grupy 8 tysięcy ludzi rządzących światem zaczęło się wydawać, że 8 000 to za dużo, żeby efektywnie rządzić i należałoby część ludzi z tej grupy zaczipować i podporządkować sobie. Tym co mieli być zaczipowani i podporządkowani chyba ten pomysł nie przypadł do gustu i stąd obecne zamieszanie ze szczepieniami, 5 G i korona wirusem. Do tego stopnia duże, że pozwolono Davidowi Icke'owi wypowiedzieć się w telewizji i do tej pory wywiad z nim jest możliwy do oglądnięcia w internecie. Gdyby nie kłótnia w klubie gangsterów, to z pewnością pandemia byłaby faktyczna i wprowadzenie powszechnych szczepień poszłoby gładko. Być może pomysł był taki, że wypuści się wirusa, który pozmienia świadomość obywateli świata, jak to na przykład zostało przedstawione w filmiku "Hybrydyzacja i modyfikacja szczepieniem", potem wszystkich zaszczepiłoby się wprowadzając im przy okazji mikroczipy identyfikujące każdego człowieka, a potem z pomocą mikroczipów i mikrofal 5 G eliminowałoby się ludzi zbędnych i niepokornych.

.Jeszcze niedawno prezydent Duda, jak podaje portal radiozet.pl, tak się wypowiedział o szczepieniach:

"Ale powiedziałbym tak: jeżeli by się okazało, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione, po prostu nie udziela im się takich szczepień, a w związku z tym, każdy kto byłby nosicielem koronawiursa i nie chciał się zaszczepić, byłby dla nich zagrożeniem, to rozważałbym, czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowych

- powiedział prezydent. Dodał jednak, że gdyby szczepionka była bezpieczna dla wszystkich, to najpewniej byłaby dobrowolna. - Gdyby nieszczepiony był tylko ten, kto nie chce się zaszczepić i to jest jego wola, to zostawiłbym te szczepienia, jako szczepienia dobrowolne. Po prostu, jak ktoś nie chce się szczepić, to sam ryzykuje. "

Bardzo ważny fragment: "gdyby szczepionka była bezpieczna dla wszystkich, to najpewniej byłaby dobrowolna". Stąd można wysnuć wniosek, że jeśli szczepionka nie będzie bezpieczna, to będzie przymusowa. Brawo panie Prezydencie! Czyje interesy reprezentuje prezydent Duda, bo na pewno nie polskich obywateli?

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale