15 obserwujących
43 notki
71k odsłon
  1029   0

Homofobia w SLD?

Robert Biedroń jest oficjalnym kandydatem SLD na urząd Prezydenta RP.

SLD i jej liderzy po "wchłonięciu"  Wiosny uważają siebie i własną formację polityczną za główną ideologicznie lewicową siłę na polskiej scenie politycznej.

Program Roberta Biedronia jest programem lewicowym zarówno w zakresie światopoglądu jak i gospodarki. Jest też w tych lewicowych postulatach wiarygodny.

W sondażach SLD od początku roku zdobywa regularnie w okolicach 10%. W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2019r. otrzymali 12,5%.

Tymczasem Robert Biedroń w sondażach zjechał do poziomu 2-4% [link].

W kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia kompletnie nie widać wsparcia liderów SLD, którzy dostali się do Parlamentu Europejskiego z list KE tworzonych przez PO (Miller, Cimoszewicz, Belka, Liberadzki).

W kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia praktycznie nie widać wsparcia przewodniczącego SLD - Włodzimierza Czarzastego.

Czy Robert Biedroń padł ofiarą homofobii w SLD czy zwyczajnie zakulisowych zobowiązań politycznych liderów SLD? Jaki jest faktycznie elektorat SLD i kto go tworzy?

Takie pytania powinien sobie dzisiaj zadać Robert Biedroń i jego środowisko zanim zacznie dyskusję na temat "homofobii i zaściankowości Polaków".Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka