Józef Brynkus
Wasze sprawy są moimi!
7 obserwujących
328 notek
228k odsłon
  393   0

PILNE! Pracownik Sanepidu poniża chorych na Covid-19

redakcja@pressmania.pl

Prosimy Was o rozsądek, nie lekceważcie zagrożenia, bo Pan B. ma wynik pozytywny, a więc Wy nawet jak jesteście bezobjawowi tak jak córka Pana B. to możecie być nosicielami wirusa i na wakacjach możecie zakażać innych. Zgłoście się do nas lub do Sanepidu w Oświęcimiu, bo musicie mieć wykonane testy na COVID-19. Życie jest tylko jedno!

O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy byłego posła na Sejm RP z Wadowic. – „ Czytam od początku „Covidowy dziennik” i jestem zszokowany tym jak działa Sanepid. Jeszcze jest jeden problem, którego nie poruszacie – wiele osób nie poddaje się testom (choć ja nadal uważam, że skala zagrożenia wirusem wywołującym Covid-19 jest przesadzona i jej podsycanie czemuś służy, a wygaszenie atmosfery strachu będzie graniczyło z cudem), ponieważ boją się, że będą musiały poddać się kwarantannie, a to wykluczy ich z życia zawodowego na kilkanaście dni, a towarzyskiego może nawet na kilka miesięcy - ludzie będą się bali kontaktu z nimi, mimo negatywnych (powtórnych) wyników badań” – podkreśla prof. Józef Brynkus, wykładowca akademicki na UP Kraków.

Wcześniejsze relacje w tej sprawie:

1. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam/).

2. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! Walka o życie po potwierdzonym teście (czytaj więcej: http://pressmania.pl/pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam-walka-o-zycie-po-potwierdzonym-tescie/).

3. Drugi „covidowy” dzień. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/drugi-covidowy-dzien-pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam/).

4. Relacja z trzeciego „covidowego” dnia. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/relacja-z-trzeciego-covidowego-dnia-pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam/).

5. „Covidowy” weekend. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/covidowy-weekend-pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam/).

6. Tydzień z „covidem”. Pacjencie z COVID-19 radź sobie sam! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/tydzien-z-covidem-pacjencie-z-covid-19-radz-sobie-sam/).

7. Życie chorego na Covid-19 a medialna propaganda sukcesu! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/zycie-chorego-na-covid-19-a-medialna-propaganda-sukcesu/).

8. Pacjent z COVID-19 jak trędowaty! Służby państwowe działają opieszale (czytaj więcej: http://pressmania.pl/pacjent-z-covid-19-jak-tredowaty-sluzby-panstwowe-dzialaja-opieszale/).

9. Covidowe życie to nie wakacje. Państwo nie zdaje egzaminu! (czytaj więcej: http://pressmania.pl/covidowe-zycie-to-nie-wakacje-panstwo-nie-zdaje-egzaminu/).


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale