34 obserwujących
247 notek
293k odsłony
200 odsłon

Wojna w sieci 2009-2019

Wykop Skomentuj

Już mnie mdli od ględzenia o farmach trolli i podawania tego publiczności za jakąś osobliwą nowość. W 2009 roku, zresztą w Salonie24,  raczyłem opisać naukowo i ze szczegółami, jak taka farma wygląda. Co prawda już nie pamiętam, czego dotyczyła ówczesna awantura, która sprowokowała tekst, bo takie głupstwa są ulotne, ale mechanizm został. Proszę uprzejmie:

Krzyżacka wojna w sieci 

- Bracie Hugo, wiem, że to z gorliwości, wiem że wojna w necie to też wojna, ale to trochę głupie jednak. 

- Może i trochę przegiąłem ale zobacz bracie ile mam komentarzy!

- No tak, ale ten ich Jagiełło jest Litwin dopiero co ochrzczony i nijak na Żyda nie pasuje.

- Może i nie, ale się roznosi. Patrz, co Zyndram z Maszkowic napisał na swoim blogu: …Krzyżacy już w zakłamaniu i idiotyzmie swoich plotkarskich stron internetowych…. I tak dalej w tym stylu. Napisał, bo się wkurzył, ale już mu tam parę szpil w komentarzach wsadzili.

- Popatrz na tego: „Zyndram ty pijanico, razem z tym swoim żydkiem, co za pieniądze zrabowane podatnikom tron kupił, trzym się z daleka od Malborka, bo ci mordę obijemy!”

- Ok., ale już zmień trochę płytę z tymi Żydami. Trzeba im ostrzej pojechać. Widziałeś jaki mają pomysł. To jest proste a skuteczne. Wejdź na stronę główną, tu w wiadomościach… Patrz, jest o nas, tutaj!

- „Krzyżacy uczą się pisać!” Już sam tytuł, widzisz. Naśmiewają się z nas, że niby przegraliśmy proces w Rzymie bo naszą skargę pisaliśmy w wordzie i word pozmieniał wyrazy według swojego słownika i zamiast „culpa” wszędzie wpisał „pupa” I Papieżowi nie w smak było.

- Kłamstwo to jest bo nie na „pupa”, a na „pulpa” pozmieniał.

- Mniejsza z tym, ale zobacz co tu pod tekstem ktoś dosmarował: „Wpisujcie miasta które śmieją się z krzyżaków!”

- To strasznie głupie!

- Może i głupie ale jest 500 odpowiedzi, zaraz pierwszy Sosnowiec.

- Co to jest ten Sosnowiec?

- Dedukuję, że jakieś miasto chyba.

- A tu jakiś prowokator napisał Malbork.

- I jeszcze się podpisał MalbkroMan. Też tak trzeba robić. O tu masz tekst o Jagielle, że na polowaniu osobiście raczył zabić dwa tury i niebździedzia. Swoją drogą też tam mają korektę całkiem do dupy. Niebździedź? Tu zaraz dopisz: „Wpisujcie miasta które śmieją się z Jagiełły”

- Już jest!

- Jak to już jest? Sami się z własnego króla śmieją? Kto tam się pierwszy wpisał?

- Sosnowiec!

- Trzeba sprawdzić ten Sosnowiec, bo cuchnie na kilometr symetryzmem. Uwaga! Mistrz idzie.

- Cześć chłopaki, jak tam wojna w sieci, jakieś nowości?

- Niech Mistrz spojrzy, to jest dobre z tymi miastami co się śmieją.

- Hmmm… Mnie wydaje się to głupie. Słuchajcie. Dostałem maila od Zawiszy z Garbowa, że jednak przeciwko nam będzie walczył. Z czego się śmiejecie? Chyba z własnej głupoty! Który wymyślił ten wierszyk i wkleił na tym jego blogu ? Facet pisał codziennie o reformie samorządowej i całkiem ducha bojowego stracił, bo chciał się pokazać jako konstruktywny myśliciel i reformator, a wy z tym wierszykiem. A on z takim jednym cwaniakiem doszli, że z Malborka po jakimś tam ajpi i Zawisza się obraził. Najpierw zawiesił bloga, a jak odwiesił to zaraz na nas paszkwile pisze i do wojny z zakonem zachęca!

- Nic takiego ten wierszyk, panie Mistrzu! No nasz stały kawałek, że niby Zawisza wlazł do budy, buda trzeszczy a Zawisza wrzeszczy”

- Osły jesteście, przecież on pięciu ludzi naraz zabił jak jeden z nich dowcip o Murzynach opowiedział, a on poczuł, że to do niego aluzja.

- Pięciu zabił? To oni chórem opowiadali?

- Jeden opowiadał a tamci się tylko śmiali. A w sądzie się wybronił, że reagował na rasistowską uwagę.

- Fakt, takie czasy, że trzeba cholernie uważać ze słowami. O tu jest w sporcie, że wygrał jakiś turniej w Bremie. Wpiszcie to! O tak!

„Wpisujcie miasta, które śmieją się z Zawiszy!” Poczekamy kto się wpisze. Odśwież!

- Sosnowiec jest pierwszy!

- Czemu mnie to nie dziwi? Dobra, rozgrzejcie dyskusję! A niech mnie kamienne kule biją. Dobre to jest! Ten Sosnowiec, brawo!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości