34 obserwujących
246 notek
293k odsłony

Ostatnie komentarze

@torpeda.wulkaniczna Zaraz tam za okno. U mnie pod oknem poziomki. Wystarczy nie oglądać, bo prawdę rzekłszy nie ma powodu żeby oglądać.
@osasunna Nie bardzo.  No chyba, że masz na myśli wiarę pozorowaną w związku z presją rodzinną czy społeczną, ale to już nie wiara.
Najlepszy komentarz do medialnych dywagacji, o których piszesz nasmarował na twitterze "Bywaj" w odpowiedzi redaktorowi Warzesze, który dywagował nad określeniem "najbliższy sklep". Jakoś tak to szło: Redaktor Warzecha to przekocur. Po...
@nemono Się nie wgłębiam, jadę po leadach. Dzięki Wyborczej wiem o istnieniu ludzi w rodzaju Kasi Cichopek, ale... Warto zauważyć, że PiS z całą swoją finansową mocą od pięciu lat nie potrafi stworzyć jakiejkolwiek strony...
@sylwan Gdyby nie to, że za takie pisanie można zostać zamkniętym na zawsze, napisałbym, że dla mnie mogą sobie zdychać do woli, ale nie napiszę. Zgodnie z wykładnią wiersza Gałczyńskiego sprzed 85 lat.
@KaZet Od kilku lat z powodu choroby żyję akurat tak, jak dzisiaj większość. Logicznie biorąc, skoro wszyscy słabną, moja słabość staje się siłą. Plus doświadczenie!