Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
10 obserwujących
381 notek
166k odsłon
314 odsłon

Hipokryzja TV Republika po usunięciu artykułu o adopcji dziewczynki z zespołem downa.

Luca Trapanese
Luca Trapanese
Wykop Skomentuj6

Od początku.

12 listopada o godzinie 12:55 pojawił się na stronie telewizjarepublika.pl artykuł autora K.W. pt.

Wzruszające! Mężczyzna adoptował dziewczynkę z zespołem Downa, którą wcześniej odrzuciło 30 rodzin.


Adres do oryginalnego artykułu: https://telewizjarepublika.pl/wzruszajace-mezczyzna-adoptowal-dziewczynke-z-zespolem-downa-ktora-wczesniej-odrzucilo-30-rodzin,87313.html


Artykuł był również promowany na TT:

image


Telewizja Republika opisała w artykule, który ostatecznie usunęła, historię Luca Trapanese samotnego Włocha, który adoptował dziewczynkę z zespołem Downa.Kiedy Luca miał 14 lat, jego najbliższy przyjaciel Diego, zachorował na raka czerniaka i zmarł w ciągu 9 miesięcy od diagnozy. To doświadczenie wywarło ogromny wpływ na dalsze życie chłopca. Aby poradzić sobie z bólem po stracie osoby bliskiej, pojechał na pielgrzymkę do Lourdes, gdzie spotkał setki ludzi chorych i niepełnosprawnych, którzy szukali uzdrowienia, ukojenia bólu i wsparcia. Postanowił wspierać ludzi chorych i niepełnosprawnych, co pomagało mu czuć się blisko przyjaciela.

...

Kiedy Luca miał 40 lat i zdecydował się na adopcję, napisał do sądu, że przyjmie każde dziecko, nawet z głęboką niepełnosprawnością, ciężko chore, czy z problemami z zachowaniem. Nie szukał dziecka doskonałego. Choroba, czy niepełnosprawność, nie przerażały go, bo od wielu lat pracował z osobami zmagającymi się z takimi problemami.

...

Wystąpił o opiekę zastępczą, a po 2 latach mógł legalnie adoptować dziewczynkę, którą od początku traktował jak córkę. Dziecko ma zespół Downa, a ich wspólne zdjęcia wyciskają łzy! Okazuje się, że wspólne zdjęcia Luci i Alby wyciskały łzy redaktorom ze stajni Sakiewicza tylko do czasu ... bo kiedy wyszło na jaw, iż ów mężczyzna, który pochylił się nad losem tej nieszczęśliwej dziewczynki i dał jej poczucie bliskości i rodziny jest zwyczajnym homoseksualistą to szybko usunęli swój artykuł!

Nagle, uśmiech na twarzy dziewczynki stał się nieważny. Jej szczęście stało się nieważne. Ważna stała się ideologia.

Artykuł zniknął ze strony Telewizja Republika. Zwyciężyła ideologia. Zwyciężyła hipokryzja.


Ale to nieważne. Ważne, że Luca i Alba są razem. Ważne, że dziewczynka ma poczucie rodziny i kogoś kto się nią opiekuje i ją kocha jak prawdziwy ojciec.Usunięty przez idiotów od Sakiewicza artykuł: https://i.postimg.cc/g09bh7S9/Republika.jpg
Zobacz galerię zdjęć:

Luca Trapanese
Luca Trapanese Luca Trapanese Luca Trapanese Luca Trapanese
Luca Trapanese
Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura