Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
162k odsłony
2122 odsłony

Grodzki zabił ćwieka PiSowi.

Wykop Skomentuj117

Oj zabił Grodzki PiSowi ćwieka tym wystąpieniem.

Oglądający TVPiS pewnie zachodzą w głowie gdzie ten diabeł wrodzony, który Holecka opisywała 10 minut wcześniej w czasie Dziennika Telewizyjnego.

Nowogrodzka pewnie teraz kombinuje jakby go uciszyć bo jego spokój, swoboda wypowiedzi, odpowiednia ilość koncyliacyjności z jednej strony i stanowczości w piętnowania bezprawia z drugiej strony, w zestawieniu z politykami PiS i ich wyświechtanym "500+", powtarzanym w kółko na każdy temat, jest odświeżające i może się wielu wyborcom spodobać. 

Co PiS może zrobić?

Opcją atomową byłaby próba zmiany ustawy o KRRiT, która zablokowałaby możliwość wystąpienia Grodzkiego w TVP. Ale to już nie jest takie proste jak jeszcze kilka dni temu, kiedy PiS mógł przepchać ustawę w ciągu 24 godzin. 

Może również próbować zmienić swój wizerunek aby wytrącić atuty z rąk Grodzkiego, ale bądźmy szczerzy, że mało kto dał się nabrać na taką retorykę w przeszłości i mało kto im uwierzy w przyszłości. Ich wiarygodność w tym temacie jest zerowa.

Najbardziej prawdopodobny jest totalny atak wszystkimi siłami mediów reżimowych. Już wczoraj mieliśmy pokaz takiego ataku w Dzienniku Telewizyjnym. Można spodziewać się, że Sakiewicz, Rydzyk, Kurski i Karnowscy włączą turbo w swoich machinach propagandowych i bardzo dużo miejsca będą poświęcać Grodzkiemu w nadchodzących tygodniach i miesiącach. 

Z pomocą mediom reżimowym zapewne przyjdą Ziobro i Kamiński, których służby zaczną badać przeszłość Grodzkiego, sącząc odpowiednio spreparowane informacje zaprzyjaźnionym mediom, tak jak to robiono w aferze Kasty Ziobrowej w MS i KRS przez Piebiaka i sędziów "dobrej zmiany".

Nie chcę przesądzać, bo nie znam Grodzkiego ani nie wiem co się kryje u niego w szafie, ale na chwilę obecną, pełniąc tak wysoką funkcję w Państwie i będąc absolutnym przeciwieństwem chamstwa i arogancji PiSowskich reprezentantów władzy, jest ogromnym problemem dla Nowogrodzkiej.

Problemem, który może przyczynić się do usunięcia Dudy za kilka miesięcy i zmiecenia PiSu ze sceny politycznej za kilka lat.


Polacy chcą zakończenia tej wojny polsko-polskiej. Grodzki daje tym Polakom nadzieję na to. 

Wykop Skomentuj117
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka