4 obserwujących
96 notek
48k odsłon
2032 odsłony

Grodzki zabił ćwieka PiSowi.

Wykop Skomentuj116

Oj zabił Grodzki PiSowi ćwieka tym wystąpieniem.

Oglądający TVPiS pewnie zachodzą w głowie gdzie ten diabeł wrodzony, który Holecka opisywała 10 minut wcześniej w czasie Dziennika Telewizyjnego.

Nowogrodzka pewnie teraz kombinuje jakby go uciszyć bo jego spokój, swoboda wypowiedzi, odpowiednia ilość koncyliacyjności z jednej strony i stanowczości w piętnowania bezprawia z drugiej strony, w zestawieniu z politykami PiS i ich wyświechtanym "500+", powtarzanym w kółko na każdy temat, jest odświeżające i może się wielu wyborcom spodobać. 

Co PiS może zrobić?

Opcją atomową byłaby próba zmiany ustawy o KRRiT, która zablokowałaby możliwość wystąpienia Grodzkiego w TVP. Ale to już nie jest takie proste jak jeszcze kilka dni temu, kiedy PiS mógł przepchać ustawę w ciągu 24 godzin. 

Może również próbować zmienić swój wizerunek aby wytrącić atuty z rąk Grodzkiego, ale bądźmy szczerzy, że mało kto dał się nabrać na taką retorykę w przeszłości i mało kto im uwierzy w przyszłości. Ich wiarygodność w tym temacie jest zerowa.

Najbardziej prawdopodobny jest totalny atak wszystkimi siłami mediów reżimowych. Już wczoraj mieliśmy pokaz takiego ataku w Dzienniku Telewizyjnym. Można spodziewać się, że Sakiewicz, Rydzyk, Kurski i Karnowscy włączą turbo w swoich machinach propagandowych i bardzo dużo miejsca będą poświęcać Grodzkiemu w nadchodzących tygodniach i miesiącach. 

Z pomocą mediom reżimowym zapewne przyjdą Ziobro i Kamiński, których służby zaczną badać przeszłość Grodzkiego, sącząc odpowiednio spreparowane informacje zaprzyjaźnionym mediom, tak jak to robiono w aferze Kasty Ziobrowej w MS i KRS przez Piebiaka i sędziów "dobrej zmiany".

Nie chcę przesądzać, bo nie znam Grodzkiego ani nie wiem co się kryje u niego w szafie, ale na chwilę obecną, pełniąc tak wysoką funkcję w Państwie i będąc absolutnym przeciwieństwem chamstwa i arogancji PiSowskich reprezentantów władzy, jest ogromnym problemem dla Nowogrodzkiej.

Problemem, który może przyczynić się do usunięcia Dudy za kilka miesięcy i zmiecenia PiSu ze sceny politycznej za kilka lat.


Polacy chcą zakończenia tej wojny polsko-polskiej. Grodzki daje tym Polakom nadzieję na to. 

Wykop Skomentuj116
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka