Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
162k odsłony
368 odsłon

Karol Guzikiewicz przeprasza marszałka Grodzkiego

Wykop Skomentuj33

Karol Guzikiewicz słynie z faktu, że będąc regionalnym przywódcą związku zawodowego Solidarność, jednocześnie jest aktywnym politykiem partii rządzącej, podobnie jak swego czasu Alfred Miodowicz był w relacji OPZZ - PZPR. W swoich staraniach do przyjęcia w szeregi Partii, Guzikiewicz swego czasu był gorącym zwolennikiem odsłonięcia tablicy uświetniającej odwiedziny Jarosława i Lecha Kaczyńskiego w sali BHP Stoczni Gdańskiej. Do tego, zgodnie z linią partyjną zaciekle zwalcza ECS.

Ostatnio jednak zasłynął tym, że oskarżył Tomasza Grodzkiego o przyjęcie łapówki sprzed 10+ lat. Informacje od razu zostały przejęte przez media reżimowe i były eksponowane do bólu na łamach periodyków i na antenach mediów elektronicznych.

Niezłomny Guzikiewicz nie poddał się presji adwokatów Tomasza Grodzkiego, którzy żądali przeprosin za pomówienie. Wręcz przeciwnie. Ruszył do kontrataku, żądając od marszałka województwa ochrony prawnej (czyt adwokatów z urzędu - czyli za friko).

Niezłomność jednak szybko się skończyła, kiedy marszałek odpisał Guzikiewiczowi, żeby ten spadał na drzewo i opłacał sobie sam adwokatów jak nabroił. I tak dochodzimy do dzisiejszych przeprosin:

image


Najprościej jest kogoś oczernić i pozwolić by informacja poszła w świat. Potem po cichu przeprosić i pozwolić oczerniającej informacji żyć własnym życiem.

Media reżimowe, które poświęcają gro swojego czasu antenowego i kolumn w periodykach na oskarżeniach o korupcji Grodzkiego opartej na informacjach Guzikiewicza, o ile wspomną o przeprosinach, zrobią to gdzieś głęboko ukryte na swoich łamach albo w ogóle do tego się nie odniosą. 

Tak się niszczy człowieka. Typowo bolszewickie metody.

Wykop Skomentuj33
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka