4 obserwujących
126 notek
60k odsłon
350 odsłon

Karol Guzikiewicz przeprasza marszałka Grodzkiego

Wykop Skomentuj33

Karol Guzikiewicz słynie z faktu, że będąc regionalnym przywódcą związku zawodowego Solidarność, jednocześnie jest aktywnym politykiem partii rządzącej, podobnie jak swego czasu Alfred Miodowicz był w relacji OPZZ - PZPR. W swoich staraniach do przyjęcia w szeregi Partii, Guzikiewicz swego czasu był gorącym zwolennikiem odsłonięcia tablicy uświetniającej odwiedziny Jarosława i Lecha Kaczyńskiego w sali BHP Stoczni Gdańskiej. Do tego, zgodnie z linią partyjną zaciekle zwalcza ECS.

Ostatnio jednak zasłynął tym, że oskarżył Tomasza Grodzkiego o przyjęcie łapówki sprzed 10+ lat. Informacje od razu zostały przejęte przez media reżimowe i były eksponowane do bólu na łamach periodyków i na antenach mediów elektronicznych.

Niezłomny Guzikiewicz nie poddał się presji adwokatów Tomasza Grodzkiego, którzy żądali przeprosin za pomówienie. Wręcz przeciwnie. Ruszył do kontrataku, żądając od marszałka województwa ochrony prawnej (czyt adwokatów z urzędu - czyli za friko).

Niezłomność jednak szybko się skończyła, kiedy marszałek odpisał Guzikiewiczowi, żeby ten spadał na drzewo i opłacał sobie sam adwokatów jak nabroił. I tak dochodzimy do dzisiejszych przeprosin:

image


Najprościej jest kogoś oczernić i pozwolić by informacja poszła w świat. Potem po cichu przeprosić i pozwolić oczerniającej informacji żyć własnym życiem.

Media reżimowe, które poświęcają gro swojego czasu antenowego i kolumn w periodykach na oskarżeniach o korupcji Grodzkiego opartej na informacjach Guzikiewicza, o ile wspomną o przeprosinach, zrobią to gdzieś głęboko ukryte na swoich łamach albo w ogóle do tego się nie odniosą. 

Tak się niszczy człowieka. Typowo bolszewickie metody.

Wykop Skomentuj33
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka