Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
5 obserwujących
254 notki
107k odsłon
531 odsłon

Krótka charakterystyka Prezydentów Polski

Wykop Skomentuj12

Moja subiektywna ocena prezydentów III RP.


Wojciech Jaruzelski - Prezydent z przymusu

Żeby było jasne, Jaruzelski nie jest człowiekiem z mojej bajki i nie chcę tutaj wchodzić w to zło, które zrobił Polsce w latach 80, ale był on Prezydentem Polski, co prawda nie wybranym w wyborach bezpośrednich, ale jednak dzierżył miano pierwszego Prezydenta po PRL.

Dlaczego prezydent z przymusu? Dlatego, że kiedy już przyszedł na niego koniec to nie robił obstrukcji by oddać swojej władzy.


Lech Wałęsa - Prezydent dla władzy

Wałęsa był prezydentem dla władzy. Jego kręciła władza i robił wszystko aby zdobyć jej co raz więcej. U Wałęsy nie było "my". Jest tylko "ja" i stąd tytuł "Prezydenta dla władzy".


Aleksander Kwaśniewski - Prezydent dla czynów

O czynach Kwaśniewskiego można pisać bez umiaru, od niechlubnego "zapalenia golenia" na uroczystości w Charkowie, po wprowadzenie Polski do NATO i UE. Do tego potrafił od czasu do czasu tamować Millera i resztę korupcyjnego rządu SLD. Stąd tytuł "Prezydenta dla czynu".


Lech Kaczyński - Prezydent dla idei

Zastanawiałem się czy nadać Kaczyńskiemu tytuł "Prezydenta dla idei" czy "Prezydenta dla brata", ale Lech Kaczyński nie był Jarosławem Kaczyńskim. Potrafił własną politykę. Potrafił z jednej strony prowadzić wojnę na noże z opozycją a z drugiej strony spotkać się z Tuskiem i w spokoju podyskutować. Nie obrażał ludzi. Tamował swojego brata i jastrzębi PiSu. Gardził narodowcami. Stąd tytuł "Prezydenta dla Idei"


Bronisław Komorowski - Prezydent dla zgody

Komorowski był takim prezydentem dla zgody. Nie obrażać nikogo, pośmiać się, dobrze się zabawić w towarzystwie. Ot taki wujek - przyłóż do rany.


Andrzej Duda - Prezydent dla ... prezydentury

Andrzej Duda czuje się doskonale z tytułem prezydenta, ale jako Prezydent przez duże "P" to Andrzej Duda, praktycznie nie istnieje. Jest na każde zawołanie swojej partii. Obraża i atakuje ludzi, tak jakby był czynnym politykiem swojej partii. Doskonale czuje się za to na piedestale. Uwielbia dużo mówić i głośno mówić. Uwielbia poczucie ważności. Ciągle się uczy. Jest emanacją prezydenta dla tytułu Prezydenta.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka