Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
10 obserwujących
381 notek
166k odsłon
341 odsłon

Dobitna odpowiedź syna zmarłego sędziego na życzenia od Mateusza Morawieckiego.

Wykop Skomentuj8

Odpowiedź syna na list życzeniowy od Mateusza Morawieckiego z okazji 100 urodzin jego dawno zmarłego ojca - sędziego.Wiem, że Ojciec byłby zdruzgotany prowadzoną dziś nagonką na sędziów i tym, jak Pańska formacja niszczy fundamenty państwa prawa. Może i dobrze, że los oszczędził mu obserwowania waszych działań, ...image


imageBarbara Piwnik tak wspominała sędziego Józefa Wieczorka w 2017 roku:Rzecz działa się w roku 1983, przeniosłam się do pracy do okręgu ówczesnego Sądu Wojewódzkiego w Warszawie. Jego prezesem był sędzia Józef Wieczorek, myślę, że zapisał się dobrze w pamięci wielu sędziów. Pewnego razu powiedziałam mu, że prezes sądu rejonowego, w którym wówczas orzekałam wyraził w stosunku do mnie, nazwijmy to, swego rodzaju oczekiwanie, co do zakończenia pewnej sprawy. Nie wzbudziło to we mnie żadnych obaw, wiedziałam, jak mam postąpić, natomiast powiedziałam o tym prezesowi sądu wojewódzkiego. Wówczas pan prezes powiedział do mnie tak: „ Wie pani, jakby się miała zdarzyć podobna sytuacja, to proszę sprawdzić, czy dobrze są zamknięte drzwi z gabinetu prezesa do sekretariatu, ale dobrze to sprawdzić. A następnie temu prezesowi powiedzieć: „Wie pan co? Nie mam ochoty na pieszczoty, ale niech mnie pan w dupę pocałuje"


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo