Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
5 obserwujących
256 notek
109k odsłon
389 odsłon

Moja odpowiedź na oburzenie na gwizdy w kierunku Adriana Dudy: "WALCIE SIĘ!"

Wykop Skomentuj31

W 2012 roku Rafał Ziemkiewicz napisał artykuł opublikowany na stronie niezalezna.pl pt "Walcie się" (https://niezalezna.pl/32013-walcie-sie), w którym autor oburza się, że inni oburzają się na prawicę, że ta nie reaguje na gwizdy ze strony głównie Klubów Gazety Polskiej na cmentarzach i uroczystościach państwowych w kierunku ówcześnie rządzących.Dwadzieścia cztery godziny na dobę trwa nieustanny, histeryczny wrzask, nakazujący przedstawicielom prawicy, by się od tego, tamtego czy owego odcięli. Od lat co roku ludzie związani z sitwą rządzącą są witani nieżyczliwie przez uczestników obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.

Od lat przez cały następny tydzień po rocznicy wszystkie „autorytety”, wszyscy politycy, propagandyści i celebryci władzy drą szaty, wielkim głosem potępiając zachowania niestosowne w tym miejscu i czasie, i domagają się od prawicowych polityków i publicystów, żeby się natychmiast, tu zaraz, odcięli od sprawców tych haniebnych wybryków. Bo jak się nie odetną, zostaną zaraz opluci i propagandowo wdeptani w ziemię, a jak się odetną, to spotka ich to dopiero za jakiś czas, przy innej okazji.

Otóż uprzejmie odpowiadam (i wszystkim radzę, żeby odpowiadali tak samo): walcie się. Mogę to ewentualnie sformułować jeszcze bardziej dosadnie, ale mam nadzieję, że tak wystarczy.


Otóż szanowna psychoprawico. Musisz wiedzieć, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. A przed nami prawie sto dni dosyć burzliwych dni małego Adrianka.


Za radą Pana Ziemkiewicza:

image

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka