Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
163k odsłony
271 odsłon

Kto naprawdę wybrał neo-KRS - Tabela

Wykop Skomentuj12

Poniższa tabela pokazuje członków neo-KRS, których wybrali dyżurni podPiSywacze.

Dyżurny podPiSywacz charakteryzuje się tym, że podpisał co najmniej 3 listy oraz otrzymał coś wymiernego w zamian od Zbigniewa Ziobry za ten podpis.

Jak widać z poniższego zestawienia, co najmniej 9 z 15 członków neo-KRS nie uzyskało samodzielnej wymaganej ilości głosów. Przy czym są rekordziści, jak Jędrek Kondek czy Mołodziej Michałowicz, którzy zawdzięczają aż 20 podpisów tzw dyżurnym podPiSywaczom.

Niewiele mniej ma Ziobrowa  przyjaciółka z ławki szkolnej Pawełczyk-Woicka czy Styrna, Drajewicz albo Dudzicz.


image


Warto też zaznaczyć, że w przypadku Nawackiego 5 osób wycofało swoje poparcie jeszcze przed złożeniem list do kancelarii Sejmu. Nawacki miał 28 podpisów. Odejmując tych 5 sędziów i jego własny podpis, to Nawacki ma tylko 22 podpisów. 

Kancelaria Sejmu posila się opinią Biura Analiz Sejmowych o tym, że nie można wycofać poparcia na kandydata, ale albo PiS nie doczytał tej opinii, albo liczy na to, że nikt jej nie przeczyta bo w rzeczywistości BAS pisze o skuteczności cofnięcia poparcia PO FORMALNYM ZGŁOSZENIU KANDYDATA DO KRS a kandydaci wycofali swoje poparcie jeszcze przed tym zgłoszeniem.

PiS w swojej arogancji przegłosował wszystkich członków neoKRS w jednym worku a ponieważ Nawacki nie spełniał  warunków zgłoszenia kandydatów, tym samym jego zgłoszenie a co za tym idzie wybór wszystkich członków neo-KRS jest nieważny.

Dwa lata PiS ukrywał te listy bo wiedział co w nich jest, albo raczej czego w nich nie ma.image


image
Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale