Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
367 notek
158k odsłon
866 odsłon

Jutro w Wyborczej o przekręcie PiS z podpisami podstawionego Jakubiaka.

Wykop Skomentuj56

Ważny update na końcu!


Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi to pokrótce streszczę, że Marek Jakubiak w ciągu kilku dni "uzbierał" 140000 podpisów pod swoją kandydaturą na prezydenta.

Z nieoficjalnych krążących od jakiegoś czasu informacji wynika jednak, że była to akcja zorganizowana przez PiS, celem zapewnienia wirtualnego kontrkandydata dla Dudy, gdyby pozostali kandydaci postanowili zrezygnować z kandydowania na Prezydenta w ramach solidarności przeciwko łamaniu standardów demokratycznych w forsowanych na siłę wyborach 10 maja przez PiS.

Nie znam jeszcze treści jutrzejszego artykułu, ale jeżeli dziennik pokaże dokumenty, które potwierdzą, że Jakubiak był podstawiony przez PiS, to już chyba nic nas nie dzieli od Putinowskiej Rosji, która dokładnie w ten właśnie sposób, zapewnia sobie trwanie Putina na stanowisku.


Update1


Chociaż może to brzmieć niewiarygodnie, to GW ma przedstawić dowody na to, że listy Jakubiaka zostały przepisane  z PiSowskich list wyborczych Andrzeja Dudy, przez obcokrajowców zatrudnionych (nie wiem jeszcze przez kogo) po cichu wyłącznie w tym celu!


Update 2


OK. Już wiemy więcej. Według GW 10 marca pojawiło się ogłoszenie na FB o następującej treści w języku rosyjskim:


Варшава. Переписываю книгу. От 40 злотых в час. Сотрудник нуждается немедленно


co w tłumaczeniu ma znaczyć


Warszawa. Przepisywanie książki. Od 40 zł za godzinę. potrzebuję pilnie pracownika.


Procederem miał zajmować się Mateusz Piepiórka (były pełnomocnik Mariusza Max Kolonko) i Jakub L a sama "praca" odbywała się w Warszawie na ulicy Kopernika 30.


Tylko 18 marca grupa najemnych "pisarzy" miała przepisać na karty poparcia "Komitetu wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Marka Jakubiaka" ponad 17500 nazwisk wraz z numerami PESEL. Karty (niepodpisane) zostały następnie odebrane przez Mateusza Piepiórkę i Jakuba L.

Pisarze otrzymywali gotówkę do ręki za wykonaną pracę.

Piepiórka zaprzecza fałszowania podpisów. Twierdzi, że postanowił wykorzystać struktury zdobyte u Kolonki i "skrzyknąć" ludzi by się podpisywali dla Jakubiaka.

Akcja trwała od 10 - 20 marca. Jakubiak dostarczył wyciągnięte z kapelusza 140000 podpisów do PKW 23 marca.

W rozmowie z GW Jakubiak mówi, że wie o fałszowaniu, ale że on nie ma z tym nic wspólnego.

 

25 marca Roman Giertych zgłosił do PKW podejrzenie popełnienia fałszerstwa przez Jakubiaka. PKW zarejestrowała KW Jakubiaka, ale na początku kwietnia zgłosiła do prokuratury podejrzenie fałszerstwa na listach Jakubiaka. 


Innym wątkiem afery Jakubiaka jest akcja poznańskich struktur PiSu, ujawniona przez WP, gdzie członkowie PiSu otrzymywali maile i SMSy od przełożonych, aby szybko organizować podpisy dla Jakubiaka, tak aby zdążyć przed zamknięciem terminu ich składania do PKW.Czysty bolszewicki putinizm. Farsa demokracji!


Wykop Skomentuj56
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale