Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
376 notek
159k odsłon
1262 odsłony

Mega AFERA! Zestawy wyborcze są już do kupienia na rynku!

Zdjęcie karty do głosowania
Zdjęcie karty do głosowania
Wykop Skomentuj58

Wczoraj wieczorem, jeden z kandydatów na Prezydenta, Stanisław Żółtek z Kongresu Nowej Prawicy zaprezentował na konferencji prasowej zorganizowanej w Krakowie pakiet wyborczy, który zdobył od jednej z firm podkrakowskich zatrudnionych do konfekcjonowania pakietu wyborczego. 

Według Żółtka, firma ta jest całkowicie niezabezpieczona, a pracownicy i osoby postronne mogą wchodzić i wychodzić bez żadnej kontroli.

Na dowód Żółtek pokazał cały zestaw wyborczy składający się z głównej koperty, mniejszej zwrotnej koperty, małej koperty na głos, Druku zaświadczenia oddania głosu wraz z instrukcją wypełnienia na drugiej strony i karty do głosowania.

Dokumenty mają nie być niczym widocznym zabezpieczone i jeżeli posiadają jakieś ukryte zabezpieczenia to komisje wyborcze i tak nie będą mogły skontrolować miliony przesyłek. 


Zobacz galerię zdjęć:

Skan karty do głosowania
Skan karty do głosowania Skan oświadczenia Skan reversu Oświadczenia Koperta na głos Koperta zwrotna Koperta z pakietem +1 zdjęcie +2 zdjęcia


Równocześnie na stronach FB zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia świadczące o masowym charakterze procederu. Nieoficjalna cena to 10 złotych za pakiet.

Co ciekawe, PKW i Poczta Polska nie poczuwają się do odpowiedzialności za kradzież pakietów wyborczych. PKW twierdzi, iż oni są wyłącznie obserwatorami wyborów prezydenckich a Poczta Polska, że do niej jeszcze pakiety nie dotarły, więc ona nie może brać odpowiedzialności za ich kradzież.


Według nieoficjalnych informacji druk miał wykonać podwykonawca Poczty Polskiej, firma niemiecka z fabryką w Polsce. Konfekcjonowaniem przesyłki zajmuje się kilkanaście mniejszych podwykonawców, którzy składają dokumenty w pakiety.  

Co ciekawe. Nadal nie wiadomo na jakiej podstawie zostały wydrukowane karty wyborcze, gdyż te, które już pojawiają się na rynku są inne od tych zatwierdzonych przez PKW w zakresie paska biało czerwonego na druku korespondencyjnym i pieczęci. (PKW ma pieczęcie Obwodowej Komisji Wyborczej i Państwowej Komisji Wyborczej a korespondencyjna jedną nadrukowaną o treści I TURA WYBORY PREZYDENCKIE).


imageKilka dni temu Ministerstwo Cyfryzacji przekazało Poczcie Polskiej dane wszystkich obywateli, w tym PESEL.


Nawet gdyby okazało się, że jest to jakaś jedna wielka mistyfikacja to nic nie wiadomo kto prowadzi nadzór nad drukiem kart wyborczych. Nie wiadomo, ile wydrukowano pakietów wyborczych. Nie wiadomo, ile dostarczono do Poczty Polskiej a ile trafiło na rynek lub do służb specjalnych, celem wspomożenia głosowania.


Tak w sumie to nic nie wiadomo, poza tym, że jest jeden wielki burdel, nad którym nikt nie panuje. PKW umywa ręce. Poczta Polska umywa ręce a Sasin pomagał Kaczyńskiemu w organizacji jego wylotu do Smoleńska. 


Zaledwie kilka dni temu OBWE i PE wyrażały swoje zaniepokojenie uczciwością wyborów w Polsce.


PiSowska Mafijna Polska Republika Banasiowa K..rwa Twa Mać!


PULL UP! PULL UP! TERRAIN AHEAD! TERRAIN AHEAD!

The end.

Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka