Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
160k odsłon
252 odsłony

Kolejny zakład: Duda przegra większą różnicą pp niż Komorowski w 2015 roku.

Wykop Skomentuj13

Jest to już mój kolejny zakład. Jak na razie tylko jedna osoba miała odwagę by ze mną się założyć: Andrzej111. Pozostali wyborcy i beneficjenci PiSu pokazują odwagę typu Jarosława Kaczyńskiego, który spał do południa, kiedy innych aresztowano 13 grudnia. Nie dziwi mnie to bo środowisko PiSu znane jest z bohaterskich ucieczek, jak choćby Macierewicza ze Smoleńska.


ZAKŁAD:

Ja twierdzę, że Andrzej Duda przegra II turę wyborów większą różnicą punktów procentowych niż Bronisław Komorowski w 2015 roku (3,1 punktów procentowych)

Ty twierdzisz, że różnice na niekorzyść Andrzeja Dudy w II turze wyborów, będzie mniejsza niż 3,1 punktów procentowych.


O CO WALCZYMY:

Wygrany może chełpić się wygraną i w sposób kulturalny dogryzać przeciwnikowi do końca świata i jeden dzień dłużej.

Przegrany zaprzestaje działalność na 30 dni na Salonie 24. Nie wolno pisać artykułów ani komentować pod artykułami. Nie wolno również zakładać na ten czas fikcyjnego konta. Data rozpoczęcia banicji = od północy w poniedziałek tydzień po wyborach.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAKŁADZIE:

Każdy bloger Salonu 24, który ma co najmniej 50 opublikowanych artykułów i co najmniej 50000 wejść na te artykuły i nie jest obecnie zablokowany przez administrację Salonu.


DATA WAŻNOŚCI ZAKŁADU:

Zakład uznaje się za przyjęty, wpisem dokonanym pod tym artykułem do północy czasu polskiego, tj. do końca dzisiejszego dnia, 31 maja 2020 roku. 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale