Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
162k odsłony
651 odsłon

Duda usunął wpis o ułaskawieniu pedofila z TT? Internauci byli szybsi :)

Wykop Skomentuj17

Andrzej Duda dzisiaj w nocy opublikował tweet, w którym tłumaczy się ze swojego skandalicznego ułaskawienia pedofila - kazirodcę. Niektórzy internauci twierdzili,  że Duda usunął wpis, ale ten nadal wisi schowany głęboko w dialogach tweetowych.Tweet natomiast świadczy o tym, że Duda nie wiedział co podpisuje, gdyż Duda w nim twierdzi, że ułaskawienie nie dotyczyło osoby, która dokonałaby gwałtu.

Jednak jeżeli popatrzymy na uzasadnienie ułaskawienia, to widać tam, że ten pedofil został skazany m.in. z art 197  § 3 pkt 2 i 3, a ten paragraf mówi wyłącznie o gwałcie i to na członku rodziny.


Art 197 § 3

Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia: 

  1. wspólnie z inną osobą,
  2. wobec małoletniego poniżej lat 15,
  3. wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.


Z tego by wynikało, że Duda zwyczajnie nie wie co podpisuje, albo robi z siebie głupka, który nie wie co podpisuje.


Dla Obrońców Dudy mam taki eksperyment myślowy: 

Jeżeli waszego syna/córkę, wnuka/wnuczkę zgwałciłby jakiś członek waszej rodziny, to czy tak samo bronilibyście tę osobę, jak dzisiaj bronicie Dudę za ułaskawienie takiego pedofila?


Donald Trump kiedyś powiedział, że mógłby zastrzelić kogoś na środku 5 Alei na Manhattanie, a jego wyborcy i tak nie odwróciliby się od niego. PiS ma dokładnie taką samą sektę w Polsce, która nawet najgorsze czyny im wybaczy.


Dzisiaj zapewne w Dzienniku Telewizyjnym będzie atak na Trzaskowskiego i LGBT i sekta PiS będzie w ekstazie.

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale