Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
9 obserwujących
377 notek
162k odsłony
527 odsłon

Karniści o ułaskawieniu pedofila przez Andrzeja Dudę.

Wykop Skomentuj19

14 marca br. Andrzej Duda ułaskawił pedofila, który zgwałcił swoją córkę, kiedy ta była jeszcze nieletnia. Skazany wyszedł na wolność cztery lata temu i ze względu na brak mieszkania, mieszkał w domu swojej ofiary.

Kancelaria i sam Andrzej Duda tłumaczą, że sprawa wydarzyła się wiele lat temu i że córka wybaczyła ojcu, który wyrokiem sądu nie miał prawa zbliżania się do niej (chociaż mieszkali w tym samym domu) i że to już jest sprawa rodzinna. Zarówno Andrzej Duda jak i kancelaria Prezydenta podały w swoich wyjaśnieniu, że "gwałtu nie było".

Przeczą temu dokumenty, które wprost wskazują, że został on skazany właśnie za gwałt na nieletnim i wypowiedzi karnistów, którzy zwracają uwagę, iż kwalifikacja przestępstwa z art. 197 par. 3 pkt. 2 i 3 k.k. pokazuje, że mamy tu do czynienia ze zbrodnią gwałtu na osobie małoletniej (tj. poniżej 15 lat) i to blisko spokrewnionej ze sprawcą, za co grozi kara od trzech do 15 lat pozbawienia wolności. To nie jest zagrożone niższą karą przestępstwo "doprowadzenia nieletniego do poddania się innej czynności seksualnej", choć tak chciałaby to przedstawiać Kancelaria Prezydenta, bo taki komunikat zamieściła na swojej stronie internetowej. Na pewno do tego typu sytuacji należy podchodzić z dużą ostrożnością, gdyż często presja rodziny na ofiary takich czynów jest ogromna.


Donald trump powiedział kiedyś, że mógłby zastrzelić kogoś na środku Piątej Alei w Manhattanie, a i tak nie straciłby ani jednego wyborcy. W Polsce PiS stworzył sobie dokładnie taką samą sektę, że nawet obrona pedofila przez Dudę, nie powoduje wahnięcia wręcz egzaltacyjnego uwielbienia jego świątobliwości.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale