3 obserwujących
76 notek
39k odsłon
623 odsłony

Przesłuchanie polityków PO w sprawie katastrofy smoleńskiej. Tajemnicza koperta.

Wykop Skomentuj32

Tak...dzisiaj jest kolejna miesięcznica i Antek postanowił przesłuchać dwóch posłów PO w sprawie komisji smoleńskiej.

Ale po kolei...

Wczoraj poseł Tomczyk poinformował najpierw w "Kropce Nad i" a następnie za pomocą TT, że właśnie otrzymał kuriozalną prośbę o stawienie się na przesłuchanie przed podkomisją smoleńską w dniu dzisiejszym na godzinę 11:00. Chwilę później podobną informacją podzielił się drugi z posłów PO, Paweł Suski, z tym że on miał zgłosić się na godzinę 15:00.


image

image


Jakoż Antek poprosił tak Tomczyk zrobił i stawił się o godzinie 11 przed bramą podkomisji smoleńskiej wraz z kilkoma dziennikarzami, a tam otrzymał od wartownika tajemniczą kopertę, po otworzeniu której dowiedział się, że jego przesłuchanie zostało przełożone na godzinę 16:00 tego samego dnia.Wyobrażam sobie jakie to katusze niepewności musieli przeżywać posłowie PO czekając na oblicze groźnej podkomisji smoleńskiej :)


Ale OK. Minęła godzina 17:00 i obaj wyszli z przesłuchania i ... zresztą sami poczytajcie:

image


Ja też się zapytam ale swoim językiem: Czy ktoś wie co ten świr Antek i ta cała jego powalona podkomisja smoleńska robi? Kiedy w końcu będzie na tyle złości w Was, abyście kopnęli tych świrów w dupę za kłamstwa, manipulacje, amatorszczyznę i zwykłą głupotę?


Poseł Suski dodał, że na początku spotkania, zgodnie z artykułem 136 ustęp 1 ustawy Prawo lotnicze, poprosił Antoniego Macierewicza o legitymację uprawniającą do przeprowadzania czynności w ramach działania podkomisji zajmującej się wypadkiem lotniczym.Pan poseł Macierewicz wstał, podszedł do szafy, wyjął plik druczków legitymacji, po czym wypisał sobie i mi ją okazał. Zdębiałem, bo wydawało mi się, że ta podkomisja powstała jakieś 3-4 lata temu i taką legitymację powinien posiadać ... Prawo lotnicze mówi wyraźnie, że członek takiej komisji może wykonywać czynności dopiero po okazaniu legitymacji. Uważam, że to kolejna czynność, która ośmiesza tę podkomisję w sposób zdecydowany. To jest po prostu przekroczenie wszelkich granic.


Tomczyk z kolei opisał jak wygląda siedziba podkomisji smoleńskiej:


To jakiś opuszczony lokal z jedną panią w sekretariacie, jednym żołnierzem, pustymi pokojami. Tam nie było żadnej podkomisji smoleńskiej, tam był tylko Antoni Macierewicz, który jako jednoosobowa komisja przesłuchiwał nas w sprawach związanych ze Smoleńskiem czy z bezpieczeństwem lotów.
Wykop Skomentuj32
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka