Kaczka Moralna
Polska podzielona to Polska osłabiona. Na to liczą nasi wrogowie ze wschodu. Dzisiaj mija kolejny dzień kłamstwa smoleńskiego na plecach którego żerują tacy osobnicy jak Macierewicz, Sakiewicz, Binienda, Nowaczyk, Berczyński czy Kaczyński.
8 obserwujących
319 notek
131k odsłon
371 odsłon

Katecheta - radny PiS pobity przez ucznia? Rodzice stają w obronie dziecka.

Wykop Skomentuj5

Marek Tyza, bo o nim mowa, jest świeckim katechetą i przewodniczącym komisji edukacji, kultury i sportu w radzie stalowolskiej, do której dostał się z listy PiSu.


A bajka zaczyna się tak:

10 września w czasie modlitwy na lekcji religii w piątej klasie szkoły podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II, grupa 11 letnich bandytów z ostatnich ławek zrobiła ustawkę, niczym typowe kibole i zaczęli przepychać się między sobą, tym samym naruszając powagę momentu. Katecheta odważnie i z narażeniem własnego życia rzucił się w kocioł ostatnioławkowy, łapiąc jednego z bezbożników za szyję i tak dusząc go jedną ręką, swoim majestatem, niczym Zawisza Czarny w walce z Turkami, rozpędził pozostałą hordę ostatnioławkowych niewiernych w cztery kąty klasy.

11 letni bandyta, w czasie składania sprawozdania przed swoim rodzicami o to dlaczego ma odciśnięte palce na swojej szyi, skruszony przyznał, że przegrał walkę z naszym Zawiszą Czarnym na polu bitwy sali nr 21 na II piętrze szkoły podstawowej im Jana Pawła II.

Mógłbym ciągnąć tę bajkę dalej ale prawda niestety jest taka, że po złożeniu zażalenia na brutalne zachowanie pedagoga, wyszło na jaw, że dyrekcja miała już wcześniej co najmniej 2 zgłoszenia o jego zachowaniu, ale po rozmowie z nauczycielem, nie pociągnięto sprawy dalej. 

Tym razem szkoła musiała zając stanowisko, gdyż rodzice dziecka złożyli pisemną skargę pisząc m.in.:


...nauczyciel poszedł na tył klasy, stojąc za ich synem z impetem złapał go od tyłu za szyję. Ucisk był bardzo mocny, trwał dłuższą chwilę. Syn poczuł silny ból i ciężko mu było oddychać.


Marek Tyza przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim. ZUS nie widzi powodu by go skontrolować, więc można przypuszczać, że to on został pobity przez tego 11-latka a nie odwrotnie.


Koniec bajki.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo