617 obserwujących
369 notek
3443k odsłony
  11724   0

Nieodrobiona lekcja Simona Mola

„W myślach dziewczyn, które zaraził kameruński uchodźca, powraca to samo pytanie: dlaczego się nie zabezpieczały? I nie mają wątpliwości – wstydziły się żądać prezerwatywy właśnie dlatego, że Simon był czarny. Paradoksalnie, to właśnie ich liberalny światopogląd sprawił, że potulnie godziły się na seks. Bez zabezpieczeń. Padły ofiarą politycznej poprawności.” (Maja Narbutt, Bertold Kittel „Wszystkie kobiety Simona Mola”).
 
„Nie uwierzysz, co wtedy myślałam: że nie chcę być ofiarą stereotypu kulturowego i zakładać, że każdy czarny jest nosicielem HIV. I zobacz, jak mi się to teraz przysłużyło!” - mówiła dziennikarzowi jedna z ofiar Mola, uchodźcy z Kamerunu, który przez kilka lat świadomie zarażał kobiety wirusem HIV doskonale rozgrywając paniczny lęk dziewczyn przed posądzenie o rasizm. Większość z nich już pewnie nie żyje ale polityczna poprawność, która je zabiła ma się całkiem dobrze. A my się niczego z tamtej historii nie nauczyliśmy i uczyć nie zamierzamy. Nie bardzo zresztą mamy od kogo, bo tak jak wtedy sugestia skorzystania z prezerwatywy była aktem rasistowskim, tak teraz niepoprawne politycznie jest stwierdzenie oczywistego faktu, że niemieckie kobiety na kolońskim dworcu napadali uchodźcy, i bynajmniej nie w celach rabunkowych, a w ramach „kulturowego ubogacania” arabską zabawą „taharrush”. Szybko się mediom znudziła kampania „Więcej wiedzy, mniej strachu”, teraz coraz częściej mam wrażenie, że jestem tą babcią z piosenki Wojciecha Młynarskiego, której „dokładnie informować nikt nie spieszy, po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy”. 
 
Po licznych atakach na kobiety, i po gwałcie na 3-letnim dziecku do jakiego doszło w norweskim ośrodku dla uchodźców, norweski rząd chce zapobiegać przemocy seksualnej przymusowo szkoląc uchodźców z „zachodnich norm seksualnych”. Pomysł równie skuteczny jak pikieta nagiej artystki pod napisanym po niemiecku transparentem, że nawet naga nie jest łatwym celem, i demonstracje niemieckich mężczyzn paradujących w proteście w spódnicach. O ile jednak kuriozalne pomysły na walkę z przemocą  seksualną ze strony uchodźców mogą co najwyżej śmieszyć, to opór przed choćby takiej próbie przeciwstawienia się coraz groźniejszemu zjawisku musi przerażać. „Nie można narzucać pojedynczego kodu kulturowego, który wskazywałby, jakie zachowania są dobre a jakie złe, ponieważ żyjemy w wolnym społeczeństwie. Musi być tolerancja dla postaw, które mogą wydawać się niemoralne z punktu widzenia tradycyjnych norm” - oburza się właścicielka firmy prowadzącej 40% norweskich ośrodków dla uchodźców na pomysł  norweskiego rządu, kto wie, może nawet ten, gdzie doszło do tego gwałtu na 3-letnim dziecku. 
 
W świecie, w którym politycznie poprawne media nie informują o masowych gwałtach, żeby nie wzbudzać antyimigranckich nastrojów, burmistrzyni opracowuje kodeks zachowania się dla kobiet, a pracownicy ośrodków dla uchodźców apelują o tolerancję „dla postaw, które mogą wydawać się niemoralne z punktu widzenia tradycyjnych norm” nawet jeśli te „postawy” to przemoc i gwałt, mam ogromną nadzieję, że nasz rząd przyniesie nam wstyd w Europie i uprze się, że w ramach naszej puli uchodźców nie będziemy przyjmować samotnych mężczyzn, a pierwszeństwo dostaną chrześcijanie. To i tak dużo bardziej przyzwoite niż zapraszanie wszystkich, a potem zakazywanie im wstępu wstępu na basen (Niemcy, Belgia), przymusowe wprowadzanie wieprzowiny do stołówek (Dania), zakazywanie noszenia burek (Francja), czy pozbawianie uchodźców na granicy wszystkich cennych rzeczy (Szwajcaria). A pomysł z zakazem wjazdu dla samotnych mężczyzn wprowadza już mająca najbardziej równościowy rząd świata, więc nie musimy się bać oskarżeń o dyskryminację. A nawet gdybyśmy się musieli ich bać, to są strachy większe. Od czasu do czasu się nawet przebijają przez zmowę milczenia politycznie poprawnych mediów. 
 
Lubię to! Skomentuj337 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka