617 obserwujących
369 notek
3443k odsłony
  8441   0

Jestę hejterę

Oj Gowin, Gowin, żeby Pana rodziną ktoś się nie zajął... też by znalazł ciekawostki - Pseudobiznesmen Lisicki będzie teraz ratował swój biznesik kasą spółek skarbu państwa, czyli Państwa - Biedne Tyrmandziątko wywalono w NY z roboty więc błyszczy w kraju ojca. W NY po pierwszym jego występie dostałby w nos i byłoby po zabawie. Swoją drogą ciekawe kto się pierwszy zdenerwuje i infantylnemu Tyrmandziątku zgasi uśmieszek - Nagroda główna SDP w kategorii "literatura ubecka": Kania, Targalski. Ja bym im dał jeszcze za urodę i inteligencję - Właściciel WP i Pudelka ostatnio ślinił się do PIS-u? Kasa już wpłynęła? - Pan Boniek naczelny bukmacher RP, chyba obstawia w tym sezonie Kaczyńskiego. Skup się pan lepiej na piłce nożnej - Miły Paweł Poncyliusz. Ale za dużo teraz biega wokół deali biznesu z rządem, żeby brać to co mówi poważnie - Symptomatyczna "kariera" niejakiego Zaremby. Tyle lat robił dobrze prezesowi, że ten dał mu w końcu stanowisko w TVP (ups) Kultura - Boże, czy naprawdę komentować politykę musi w TVN24 pani Jakubiak? Rozumiem perspektywę prostego człowieka, ale bez przesady - Pan Pospieszalski robi bardzo, bardzo dobrze, nowemu szefowi Dwójki. Będzie nagroda? - Jutro pani Szydło u Rymanowskiego. Chyba nikt nie jest zdziwiony dlaczego tam - W "Minęła 20-ta" ekspert od polityki zagranicznej - Gmyz. Dzisiaj trzeźwy - Przebojem dnia była jednak przekupa Lichocka. Będzie bitwa o stragan (nowy format TVP) z Pawłowicz, Kloc i Kempą - Największy sukces w Sejmie - posłanka Kruk była trzeźwa - Czekam na szefa TVPIS. Lisicki się stara, Karnowscy szaleją, Wildstein gotowy, Romaszewska rozdygotana, Sakiewicz czeka. Cudo!:) - Ciekawostka. Wchodzą Senatorowie na trybunę i fizjonomia nieomylnie podpowiada kto jest od prezesa - PiS-owski piesek, cymbał Jastrzębowski właśnie zaczyna atak na Kijowskiego. Byłbym Jastrzębowskim to też bym nienawidził przyzwoitych ludzi…

To tylko niewielka porcja hejterskiego urobku Tomasza Lisa. Jeśli wierzyć kierowanej przez niego gazecie, za te wszystkie wpisy wynajęty przez partie internetowy anonimowy hejter wziąłby 25,5 zł, a to pewnie nawet nie godzina pracy. Jeśli pomnożymy te 25,5 zł przez liczbę godzin pracy w miesiącu (160), a potem przez rzekomą liczbę pracujących dla jednej partii płatnych hejterów (2000), otrzymamy astronomiczną kwotę ponad 8 milionów zł, jakie co miesiąc partia wyrzucałaby - nomen omen - w błoto, płacąc anonimowym hejterom za to, co celebryta zrobi jej za darmo, pod własnym nazwiskiem, i z pasją jakiej nie da się kupić za żadne pieniądze.  

Rozumiem, że komuś może być trudno uwierzyć, że ktoś ich ukochaną partię hejtuje całkiem za darmo, ale akurat Tomasz Lis powinien być ostatnią osobą, która się temu dziwi. Hejterski dorobek Lisa to gotowy materiał na pracę doktorską. Nie wiem tylko czy jeszcze z komunikacji społecznej, czy raczej z psychologii klinicznej.

Lubię to! Skomentuj113 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura