7 obserwujących
46 notek
84k odsłony
1881 odsłon

"Cześć! To ja. Rewolucja komunistyczna. Miło mi Cię zniewolić!"

Wykop Skomentuj40

O ile w pierwszej strategii (bolszewickiej) człowiek wie, że jest terroryzowany i odczuwa to na własnej skórze (bo jest to po prostu nieprzyjemne) to w tej drugiej (obecnej - unio-europejskiej) nie ma pojęcia o tym, że został zoperowany i zaprogramowany od małego na postrzeganie świata według filozofii komunistycznej - odbywa się to niezwykle podstępnie i łagodnie.

Cel Rewolucji komunistycznej w obu przypadkach jest jednak taki sam - wyhodować człowieka sowieckiego, czyli takiego, który wyrzekł się wolnej woli. A wolnej woli człowiek wyrzeka się raz na zawsze i jak się raz się jej wyrzeknie to już jej nie odzyska. W konsekwencji taki człowiek w normalnym świecie nie jest w stanie przetrwać i funkcjonować, bo w normalnym świecie co chwilę trzeba podejmować samodzielne wybory! W związku z tym trzeba mu stworzyć sztuczne środowisko (socjalizm) w którym taki człowiek mógłby żyć. Tym środowiskiem jest Państwo totalitarne.

Państwo totalitarne nie uznaje żadnej władzy poza własną. A zatem nie uznaje władzy rodzicielskiej - idealny, obecny przykład z warszawskim LGBT, gdzie widać wyraźnie, że dzieci są "państwowe" i rodzic jest zdany na "widzi-mi-sie" urzędnika państwowego. Państwo totalitarne nie toleruje również władzy religijnej (nienawiść do Kościoła i wartości chrześcijańskich) i nie toleruje władzy właściciela nad rzeczą (klasyczny przykład z proszeniem się urzędnika o pozwolenie na wycinkę drzewa z własnej posesji).

Stawką w wojnie, którą sieje Rewolucja komunistyczna jest przetrwanie cywilizacji łacińskiej. A cywilizacja łacińska opiera się na trzech fundamentach: pierwszy to grecki stosunek do prawdy, drugi to postępowanie według zasad prawa rzymskiego i trzeci etyka chrześcijańska jako podstawa systemu prawnego. Obecnie próbuje się niszczyć każdy z tych fundamentów usprawiedliwiając wszystko równością, tolerancją i sprawiedliwością społeczną. Zboczenia takie jak homoseksualizm, pedofilia, zoofilia czy nekrofilia będą nam serwowane z coraz większą częstotliwością wraz z postępowaniem Rewolucji komunistycznej, która swoje żniwa zbiera na każdym kolejnym młodszym pokoleniu, któremu kładzie do głowy swoje chore antywartości.

Wyobraźmy sobie teraz pokolenie wychowane na karcie LGBT.... Za 20 lat mogły by dziać się rzeczy, które się nawet "fizjologom nie śniły".


Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo