2 obserwujących
7 notek
1280 odsłon
194 odsłony

Oglądał czy nie oglądał? Ręce nie mają gdzie opadać...

Plac Marjeh w Damaszku.
Plac Marjeh w Damaszku.
Wykop Skomentuj

Podczas audycji na czacie na żywo padło pytanie: ​Czy ogladal Pan nowy serial o Elim Cohenie?Czy podobal sie Panu film z 1987? 

image

Nasz bohater je odczytał i wziął się za odpowiedz: Nie, nie oglądałem nowego serialu o Elim Cohenie, natomiast jest świetny serial. Jak już do tego doszliśmy, Szpieg. Autentyczna historia agenta Izraelskiego powieszonego w Syrii w 1963, 64 czy 65 roku. Bardzo ciekawa, ciekawy. Bardzo dobrze zrobiony....

I teraz powstaje pytanie! Skąd te luki w logice? PW57 mówi, że nie oglądał nowego serialu o Cohenie, ale jest świetny serial Szpieg. Problem w tym, że serial Szpieg — nowość na Netflixie, to właśnie historia Eli Cohena, który został powieszony na placu Marjeh w Damaszku w maju 1965 roku. Obłęd! istny obłęd! W końcówce audycji (ktoś zwrócił na to uwagę) Piotrowi przypomniało się (Eureka) co oglądał i jak było na prawdę. Cudowne! Więcej, więcej. Chcemy więcej PW57. 

Można wszystko wytłumaczyć wiekiem, trudem życia poza domem, poza służbą... Można, ale nie trzeba. Nie ma takiej konieczności! Aaaa! Jak już jesteśmy przy temacie "poza". Lada dzień, pewnie tak, chociaż możliwe, że na początku przyszłego tygodnia ruszamy z powieścią "Operacja Cholóp". Będzie to historia z pogranicza kilku światów, które w naturalny sposób się mieszkają. Powieście będzie pisana na żywo, razem z bohaterami, bo to na ich historiach oparta będzie fabuła. Początkiem będzie exodus głównego bohatera. Otrzyma on kilka dni na opuszczenie kraju, w którym aktualnie przebywa. Dokąd się uda? Kto mu pomoże? W kim może znaleźć oparcie? Wszystko to niebawem. "Operacja Cholóp" będzie prowadziła czytelnika z nieznane zakamarki ludzkiego umysłu.
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura