Piszę, czytam, analizuję
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd. Z prądem płyną śmiecie" - Zbigniew Herbert
17 obserwujących
65 notek
151k odsłon
472 odsłony

Berlin "wzbogacony kulturowo"

Wykop Skomentuj2

"Kulturowe wzbogacanie" Europy przez islamskich fanatyków dało znać o sobie przed samymi świętami Bożego Narodzenia w Berlinie. Niemieckie serwisy już oficjalnie podają informacje, że polska ciężarówka, której użyto w zamachu, w którym jak na razie nie żyje dwanaście osób została skradziona a kierowca zamordowany. Kierowca miał mieć dziś rano rozładunek w mieście. Zabito go, skradziono ciężarówkę i wjechano w tłum ludzi. Deja vu z Nicei. Do zamachu przyznali się fanatycy z Państwa Islamskiego. Jeśli ktoś nie wie co to jest to można powiedzieć, że to taka współczesna muzułmańska inkwizycja. Dzieje się coraz "lepiej"... 

Banda polityczno-ideologicznych łajdaków od multikulturalizmu ma łapy ubroczone krwią po łokcie. Z pewną nie w pełni władz umysłowych niemiecką kanclerz Makrelą na czele. Utopili Europę w strachu, chaosie i terroryzmie ale nadal skazują ludzi z paragrafów o "rasizmie". Islamscy kaci w eurokołchozie dziś robią za nowy "uciskany" proletariat, który trzeba chronić przed lokalnymi "nacjonalizmami". A jeśli jakiś znarkotyzowany lewus twierdzi, że nie każdy Arab to morderca to niech znajdzie sposób na oddzielenie jednych od drugich bo jak na razie to nie potrafią tego nawet służby specjalne zachodnich państw. Niemieckie i europejskie media oraz ich elity zaś najbardziej zajęte są wojną z polskim "faszyzmem". Gnijący cyrk wchodzi w fazę całkowitego rozkładu.

Życzymy powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku, większej gorliwości w przyglądaniu się budowie nowych meczetów na Zachodzie oraz przyjęciu jeszcze ze trzy miliony tak zwanych imigrantów. Potem będzie już można oficjalnie proklamować Islamską Republikę Unii Europejskiej i położyć głowę pod topór.

Mam cichą nadzieję, że mimo wszystko dożyjemy czasów gdy UE w obecnym kształcie zdechnie jak najszybciej a samo propagowanie multi-kulti będzie ścigane jako pospolite przestępstwo bo ta ideologia jest tworem, którego efektami są strach i zbrodnia. A na razie to Makrela, która powinna zgnić w więzieniu stara się o ponowny wybór na kanclerza... Czy Europa może upaść jeszcze niżej?

Ciekawe ilu mielibyśmy na dziś u siebie "uchodźców" gdyby rządy sprawowała nadal grupa targowickich speców wyspecjalizowana w donoszeniu na własny kraj do Biura Politycznego KC UE...

Bardzo szkoda tylko tego zamordowanego kierowcy i jego najbliższych. Nóż się otwiera w kieszeni.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka