Blog
Mohort
Sceptyk
Sceptyk Marszand,Jubiler.Historyk.
15 obserwujących 1000 notek 394094 odsłony

Moje ostatnie komentarze

Nie zostawiliśmy dosłownie NIC potomnym w 100. lecie odzyskania niepodległości i to pod tak „patriotyczną” „dobrą zmianą”. Oby los nas nie ukarał kolejną narodową katastrofą.
@vist66 Widać jak jesteś prymitywny umysłowo. Lwow jest nam potrzebny jak łysemu grzebień a aspiracje powrotu na tereny dawnej Rzeczypospolitej lepiej odpuścić. Zdajesz sobie sprawę prymitywie jaka spuścizna narodowa znajduje się we...
No i teraz mają o to pretensje.W dodatku domagają się wysokich odszkodowań za mienie bezspadkowe
Tym zdaniem autor notki skreśla siebie z listy osób myślących .,,Dla higieny dodam, że ani miasta, ani ziemia ukraińska nie jest w żaden sposób nasza i wszelkie bajania na ten temat nie mają sensu".


O mnie

Taki jestem sobie.Dociekliwy i uparty . Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. - J.Piłsudski (…)Chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby Wielka Rzeczpospolita Polska, była największa potęgą. na całym wschodzie. – J. Piłsudski. I to byłoby moje kredo wszystko dla Polski nic dla obcych.

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Porozumienia i traktaty oraz sojusze są dla słabych. Dla silnych są rakiety
  • Nie zostawiliśmy dosłownie NIC potomnym w 100. lecie odzyskania niepodległości i to pod tak...
  • "Naród, który się oburza, ma prawo do nadziei, ale biada temu, który gnije w milczeniu" -...