pytania retoryczne
Marsz, marsz dombroski, z ziemi polskiej do Wolski...
18 obserwujących
130 notek
145k odsłon
385 odsłon

Szanowna Administracjo! Czy Państwo jeszcze istniejecie?

Wykop Skomentuj22

Dziś rozpoczął się trzeci dzień kiedy to postuluję u Administracji Salonu o odpowiedź na pytanie, dlaczego nałożyła filtr treści na mój blog, tuż po zamieszczeniu przez mnie poprzedniej notki, nawołującej do ignorowania hejtu w necie?

Ponieważ nie sądzę, bym i tym razem otrzymała od Administracji jakiekolwiek wyjaśnienia odnośnie arbitralnej decyzji, która została wobec mnie podjęta, więc oskarżam Administracje Salonu o promowanie hejtu.

Prawdą jest, że mam w Salonie założone dwa konta. Prawdą jest że do założenia - w obronie nicka pod którym zamieszczam notki - drugiego konta (Kubuś Puchatek) zmusił mnie zmasowany hejt pod moim adresem. Prawdą jest, że Administracja Salonu nie uczyniła nic - choć ją informowałam o uprawianym wobec mnie procederze - by ten hejt w jakikolwiek sposób ograniczyć.

Administracja Salonu nie uczyniła również nic, by ograniczyć hejt uprawiany masowo, przed kilkoma laty, wobec senatora Libickiego, w którym to hejcie, pod przywództwem blogera Sowińca, prym wiedli tacy znamienici komentatorzy jak @noo, czy @ArthurKing (obecnie dolnoślązak) i szereg innych. Dopiero moje ostrzeżenie, że poinformuję uczelnię, na której pracuje @Sowiniec, o procederze przezeń uprawianym, zahamowało tę uniwersytecką rozrywkę - jak swoją salonową aktywność określa pan doktor filozofii.


Nie ma fizycznej możliwości odcięcia się od hejtu w salonie.

Filtr treści działa jedynie w przypadku notek, do których, przy jego zastosowaniu, nie ma dostępu. Ale już posty ukrytych komentatorów świecą pełnym blaskiem, podkreślonym informacją "Ten komentarz został ukryty. Aby przeczytać, wyłącz filtr treści.". Nie działa również opcja "zablokuj autora" - na którą tak chętnie powołuje się @Sowiniec, twierdząc, że nie czyta moich wpisów :) - bo wszystkie komentarze są dla wszystkich ogólnodostępne. To jest jawna kpina z czytelników. I jest to wielce wymowny fakt.

Odejście z salonu zapowiedział bloger Logistyk, za to panoszy się w salonie komentator dolnoślązak. Jakiej treści komentarze zamieszcza, zwłaszcza te, adresowane do mnie, można przeczytać na jego profilu. To jest skandal, Szanowna Administracjo, że pozwalacie na zamieszczanie takich tekstów, zwłaszcza po zabójstwie prezydenta Gdańska. Że o blokadzie swojego konta nie wspomnę... Ja nic nie poradzę na to, że potrafię skutecznie bronić swoich przekonań - co do białej gorączki doprowadza niektórych, erystycznie mało zdolnych strażników "dobrej zmiany". 

Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale