pytania retoryczne
Marsz, marsz dombroski, z ziemi polskiej do Wolski...
18 obserwujących
130 notek
145k odsłon
525 odsłon

Dziękuję ci Administracjo. A za co?

Wykop Skomentuj14

Ano za to, że ukryłaś moje dwa konta. To mi uświadomiło, czym faktycznie jest salon24, a to z kolei spowodowało moją refleksję nad istotą mojej, tutaj, aktywności.

Nie jest tajemnicą, że mam w salonie dwa konta. I o ile konto konkuzja służyło mi do zamieszczania notek, to drugie, Kubuś Puchatek - założone w ucieczce przed hejtem, jakim otoczona była konkluzja - służy mi wyłącznie do komentowania. Nie żebym się żaliła z powodu obskurantyzmu i agresji - takich czołowych pisowskich etyków salonowych jak obecny dolnoślązak, Stary Prokocim, ocyfrowany Karolek, mbrionic, tenco, noo czy inni pomniejsi pisowscy żołnierze (nie będę wymieniać wszystkich, bo moja lista zablokowanych liczy blisko 80 szt.) - a wręcz przeciwnie. Takie ataki furii, jakie były wobec mnie kierowane, dowodziły, iż moje komentarze trafiają w sedno rzeczy i jak każda prawda, boleśnie kolą w aureolę, w którą PiS się stroi.

Umieściłam w salonie 11726 (konkluzja) i 11530 (Kubuś Puchatek) komentarzy - co, licząc średnio po 3 minuty na jeden wpis daje w sumie ponad 1160 godzin poświęconych przeze mnie dla wspólnego z innymi budowania chwały - i nie tylko - właścicieli salonu. A 80% tego czasu poświęciłam na obronę przed hejtem wygłaszanych przeze mnie opinii.

Czyste marnotrawstwo!

Zatem ogłaszam, że od dzisiejszego dnia nie wchodzę w żadne polemiki z reprezentantami obozu władzy. Niestety, kochani, będziecie musieli obejść się smakiem. Bo cały swój czas poświęcony salonowi zamierzam przeznaczyć, na rozgłaszanie w salonie chwały PiS, czyli coraz to liczniejszych potknięć władzy. Wątpię, bym kiedykolwiek jeszcze miała zamieścić w salonie jakąkolwiek notkę :).

Jak widzisz, szanowna Administracjo, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Skoro nie udaje się dokonać zmian w otaczającym świecie, to trzeba się do tego świata przystosować :).


Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale