1 obserwujący
46 notek
8790 odsłon
452 odsłony

Złodzieje i handlarze dzieci

Wykop Skomentuj2

Złodzieje i handlarze dzieci

    Tak bardzo wyciera się ostatnio buzie hasłem ,,praw człowieka’’ w kontekście do dumy z degeneracji płciowej i apoteozy deprawacji. Tymczasem jest coraz więcej ludzi, których AUTENTYCZNE dla odmiany prawo człowieka, prawo do posiadania rodziców, rodziny, ciepła rodzinnego i prawidłowego rozwoju jest wręcz miażdżone. Chodzi mi o dzieci, które są wyrywane dziesiątkami tysięcy w tzw. cywilizowanych krajach własnym rodzinom i nierzadko oddawane na wychowanie zdeklarowanym i wojującym dewiantom.
Współczuję każdemu dotkniętemu dysfunkcjami płciowości, Bóg ma dla nich inne powołania niż rodzina i powinni pogodzić się z tym, bez seksu można żyć. Miewają nieprzeciętne zdolności zawodowe lub artystyczne przykładowo. Wojujący dewianci to tylko w pewnej grupie ludzie faktycznie dysfunkcyjni, wielu  z nich jest po prostu zaburzona emocjonalnie i zdolna biologicznie do normalnego pożycia, ale je odrzuca.
Druga grupa kompletnie pokrzywdzonych dzieci to te rodzone przez ,,surogatki’’. Kobiety te rodzą dzieci, a następnie je po prostu sprzedają. Jak zezwięrzęcone musi być społeczeństwo, które się na to zgadza... Jak strasznie zaburzone będą takie sprzedawane przez matki dzieci, trudno sobie nawet wyobrazić. Handlu ludźmi podobno zakazano, a jednak coraz szerzej praktykuje się go!
Dziecko jest punktem nienawiści tego czasu. Zbrodnie na ich uczuciowości, poczuciu tożsamości, jakich dopuszcza się Zachód są zapewne nie do wyobrażenia dla wielu tzw. prymitywnych społeczeństw, łącznie z fundamentalnymi muzułmanami. Okazuje się, że wahabici są bardziej cywilizowani w wielu sprawach niż pyszny, bogaty i upadający Zachód. Silniejsi zwyciężą, silniejsi swoimi rodzinami i innymi strukturami, jak narody, organizacje religijne. Ona nadają człowiekowi tożsamość, a co za tym idzie misję, siłę, determinację do przezwyciężania problemów. Rozmamłany i dewiancki Zachód już niczego takiego nie posiada.Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości