0 obserwujących
5 notek
981 odsłon
  140   1

Osoby LGBTQ+ nie są prześladowane w Polsce (2g)

 Osoby LGBTQ+, których odsetek w społeczeństwie jest niewielki cieszą się w Polsce pełnią swobód obywatelskich. Mają swoje media, portale, zakładają swoje organizacje, mają swoje miejsca spotkań, kluby, dark roomy. Mają takie same prawa i są pod ochroną prawną jak każdy inny obywatel. Niema innych zapisów prawnych dyskryminujących te osoby. Chroni ich przed dyskryminacją prawo pracy. Nie są wykluczane ze społeczności, w której żyją.
 Można wymienić wiele nazwisk w kulturze, biznesie, polityce, które znane są jako osoby o innej orientacji seksualnej. Nie przeszkadza im nikt w awansie społecznym. Przykładem może być Pan Robert Biedroń, który awansował do Europarlamentu.
 Akcja Bart Staszewskiego nie wynikła z nagłych potrzeb ochrony osób o innej orientacji seksualnej w ich środowiskach. Czy są statystyki policyjne, lub inne opracowania świadczące o dyskryminacji tych osób z rejonów gdzie przyjęto uchwały przeciw wprowadzaniu ideologii LGBTQ do szkół i innych instytucji.
 Odniosę się do niektórych wypowiedzi twórców tzw. "Atlasu Nienawiści". Atlas pokazuje, które samorządy w Polsce przyjęły uchwały przeciwko ideologii LGBT.
 Wypowiedź: 'Dlaczego radni tak bardzo boją się równości".  Równość jaką przedstawiają środowiska LGBT (gender) dotyczy sfery seksualności. Hasła tej równości są eksponowane na Paradach Równości. Wszyscy są równi, LGBTIQ+ i następnych 150 płci. Przedstawiana równość musi być przez wszystkich akceptowana. Jeśli masz inne zdanie i powiesz, że jest tylko płeć męska i żeńska stajesz się homofobem. Z taką propagandą chcą wejść do szkół i przedszkoli. Samorządowcy mają rację, obawiając się nauki w szkole o takiej "równości".
  Wypowiedź: "Samorządowcy przyjmujące uchwały przeciwko LGBT uzasadniają swoje obawy chęcią powstrzymania  rewolucji kulturowej, która godzi w wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorstw".
 
Rewolucja kulturowa, która przetacza się przez świat a teraz przez Polskę ma swoje źródła w przesłaniach K. Marksa. Postulował on podanie bezlitosnej krytyce całego istniejącego porządku zwłaszcza religii , nauki oraz rodziny. Doktryna ta skierowana jest swym ostrzem do całych narodów. Według tych działań "gdy człowiek wyzwolony byłby od swego człowieczeństwa i pogrążony w bagnie zbudowane mogłoby zostać nowe, politycznie poprawne społeczeństwo. Czy teraz nie dąży się do powstania Superpaństwa Europejskiego?  Pomocny w realizacji tego celu ma być uwolniony seks, najbardziej wybuchowy aspekt ludzkiej psychiki. To wszystko widzimy w działalności różnych organizacji, filmach, plakatach mediach, internecie, deprawując młodych i starych promując edukację seksualną.
 Rewolucja kulturowa a właściwie rewolucja seksualna jest wprowadzana w każdej sferze życia społeczeństwa. Obejmuje coraz większą ilość instytucji, uniwersytetów, samorządów lokalnych. Tworzą się różne organizacje pozarządowe organizujące akcje promocyjne środowisk homoseksualnych, LGBTQ+, feministycznych. Ich ideologia narzucana jest siłą i agresją. W Polsce zaczyna się eskalacja tych działań.
 Wypowiedź: Gminy, powiaty, samorządy przyłączają się do wojny z wyimaginowanym wrogiem w postaci osób o orientacji innej niż heteroseksualna". Że to nie jest wyimaginowany wróg to przytoczę treść  baneru niesionego na "Marszu równości w Lublinie w 2019 roku: "Małżeństwa jednopłciowe - adopcja dzieci - bezproblemowa korekta płci - zakaz terapii preparatywnej - aborcja na żądanie".
 Unijni decydenci narzucają nowe prawo nakazujące akceptować małżeństwa jednopłciowe i związki partnerskie w całej Unii.
 Większość społeczeństwa w Polsce, również rząd jest przeciwny takim związkom. uważa się, że małżeństwo zgodnie z konstytucją to związek kobiety i mężczyzny. Tworzą rodziny, w której są najlepsze warunki do posiadania i wychowania dzieci. To stanowisko społeczności LGBTQ uznało za dyskryminujące i wezwali UE do wszczęcia postępowań z zastosowaniem środków sądowych i narzędzi finansowych przeciwko Polsce i Węgrom. Czy to nie jest Homo-terror, którego należy się bać?  To nie wyimaginowany wróg. W swojej bezwzględności sięga po szantaż ekonomiczny i ideologiczny, który dyskryminuje większość społeczeństwa. Dlatego tak się dzieje bo nie mają żadnych merytorycznych argumentów tylko ARGUMENT SIŁY!

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo