47 obserwujących
231 notek
387k odsłon

Ostatnie komentarze

@KamyczekROOS Każdemu wolno "skłaniać" się do wybranej przez siebie interpretacji. Gorzej jest ze znalezieniem argumentów, by przekonać innych.
@GR0SZ-ek Czy cokolwiek w Pana (zwracam uwagę, że taką formę preferuję i nie toleruję  bezczelnej uzurpacji do spoufalania się) wywodach jest argumentem?
@Ja wiem "Pan dobrze się czuje, czy z kwarantanny uciekł?" O mojej kwarantannie w S24 napisałem w poprzedniej notce. To cytowane przeze mnie zdanie, które Pan do mnie kieruje powinno wystarczyć, by Pan zrozumiał dlaczego nie powinienem tu...
@GR0SZ-ek " proponuje jakąś wydumaną wersję historii alternatywnej." Ja nie musiałem niczego wymyślać, bo zrobiłem najprostszą ekstrapolację tego, z czym mieliśmy do czynienia do 2015 roku. A cóż miałoby się stać, by Kopacz...
@Józuś Nie jest pan na bieżąco. W PO już poniżej 10 tysięcy, a w PSL nikt nie wie, bo nawet ich członkowie głosują na PiS.
@Allchemik O tak! Tego to Witos wziąłby na widły. Tylko Gawryluk z Polsatu go lubi. Może jeszcze strażacy z OSP, czemu się najbardziej dziwię.
@kwardian W Szwecji puścili epidemię na żywioł. Może chcą się pozbyć intruzów, bo Szwedzi raczej trzymają dystans do siebie.
@bravo01 Nie zapomniałem, ale to tylko lekko zarysowana wizja i wiele szczegółów można by dodać. Ja jednak jestem optymistą i szczególnie wierzę w intuicyjną mądrość narodu. Jeśli rozważyć wszystkie nasze błędy, większość z...