11 obserwujących
209 notek
62k odsłony

Ostatnie komentarze

@Prosty Nikt tego nie rozumie, ja też - właśnie dlatego pytałem NFZ i MZ. Z korespondencji wynika, że oni też nie rozumieją. A ściślej: każdy tam u nich rozumie swój kawałek zdania. Jeden prawnik ma swoje mniemanie na temat pojęcia...
@ubogacony Raz umieściłem linki serią - dzisiaj. Bo miałem w końcu czas na znalezienie hasła do S24. W przyszłości będę wrzucał równocześnie z echelonem, tak jak to robiłem kiedyś.
@ubogacony Wrzucenie kilku zaległych notatek do bloga, którego prowadziłem w S24 przez kilka lat trudno podciągnąć pod spam nawet przy dużej dozie złej woli. "Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej...
@Panna Wodzianna No jak widać nie. Z tego co widzę to większość urzędów w Polsce działa jednak jak zupełnie odrębne, konkurujące ze sobą podmioty, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
@Marek Migalski Skoro już mówimy o opanowaniu kanałów informacji, to czy można prosić Pana o uzasadnienie złożenia podpisu pod deklaracją PE z 23 czerwca w sprawie m.in. rozciągnięcia retencji danych na wyszukiwarki internetowe?