11 obserwujących
2211 notek
312k odsłon
447 odsłon

Dożynanie Trójki

Wykop Skomentuj40

Z mediów:

- Dziś w Trójce mnie nie ma. Patrzę w ramówkę i widzę, że Trójki zresztą też dziś nie ma. Nikt z nas dziś nie spał. Wszystko dzieje się błyskawicznie, panuje chaos. - pisze Tomasz Michniewicz.

- Jest totalnie zmieniona ramówka. Wygląda na to, że pasmo "Zapraszamy do Trójki" zniknie z Trójki... Pytanie, kogo z zespołu uda się zatrzymać. Ja jestem spokojny, jestem w super sytuacji jako współpracownik z emeryturą. - pisze Michał Olszański.

- Od rana wymiana całej ekipy. Ludzie przychodzą do pracy i widzą że na ich miejscach już siedzi kto inny. Moja audycja nie poszła - pisze dziennikarz Trójki.

- Nic nie wiem. Jestem teraz w domu, mam swoją audycję dziś o godz. 19 i wtedy wybieram się do radia. Być może będzie ktoś również na moje miejsce. Nie wiem co się dzieje, nie wiem, co będzie dalej. Ale wezmę to na klatę. Pracuję tam 35 lat, widziałem różne rzeczy, ale czegoś takiego jeszcze nie było - pisze Piotr Baron.

Komentarz: Nigdy nie byłem uzależniony od Trójki. Czasem słuchałem do 2015. Ale na szczęście nie muszę. Wyrazy współczucia dla dziennikarzy i fanów Trójki. Bo wbrew obowiązującej linii władzy ja uważam, że ludziom należy się szacunek.

Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale