Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
4 obserwujących 709 notek 88999 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 14 czerwca 2017 r.

Układ Mariusza Kamińskiego

Za podsłuchiwaniem polityków Platformy Obywatelskiej stoją agenci CBA z Wrocławia, "politycznie i towarzysko" związani z obecnym koordynatorem służb specjalnych.

To nie Marek Falenta był inicjatorem nagrywania polityków PO. Pomysł miał mu podsunąć kelner Łukasz N., który, według tajnych akt śledztwa, współpracę z CBŚ rozpoczął już w 2010 roku. Wiedziało o nim również CBA. Polityków zaczął nagrywać w 2011 roku, gdy świętowali zwycięstwo wyborcze Platformy Obywatelskiej w restauracji LemonGrass, gdzie był wówczas kelnerem.

Pośrednikiem między wrocławskim CBA a Kamińskim był powiązany z PiS prawnik Martin Bożek, dziś radny tej partii w Kozienicach i jeden z głównych prawników państwowego dystrybutora prądu ENEA.

Kelnerzy przekazywali Falencie tylko część podsłuchów. Pozostałe materia nadal są w rękach osób, które były faktycznymi inspiratorami afery "i precyzyjnie zaplanowały akcję ujawniania kolejnych taśm w zaprzyjaźnionych mediach".

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla i tak zostaną wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Czego się pan czepia? Nie może mnie duma rozpierać?
  • Wymienią Szmaciaka na kolejnego Badziewiaka PiSiewicze psia ich wszystkich mać
  • To o czym piszesz Ludomiła nie ma żadnego znaczenia. Próbujesz racjonalizować społeczne...

Tematy w dziale