Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
3 obserwujących 642 notki 82096 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 17 czerwca 2017 r.

Zalewska i Szydło oszukały nauczycieli

MEN mówi o tysiącach miejsc pracy dla nauczycieli. Niestety kłamie.

Z danych zebranych w samorządach czternastu województw przez Związek Nauczycielstwa Polskiego wynika, że pracę straci niemal 9 tysięcy nauczycieli. To ci, którzy zostali wytypowani do zwolnienia lub nie przedłużono im umów o pracę. Kolejne 21 tysięcy nauczycieli nie będzie miało pełnego etatu. - Żeby zebrać jeden etat nauczyciel musi pracować w 6-7 szkołach - tłumaczy Sławomir Broniarz, prezes ZNP. - Jedna z nauczycielek sygnalizowała że ma 32 oferty pracy, z czego najbardziej bogata składa się na 4 godziny - mówi prezes ZNP.

- W szczytowym momencie mieliśmy 21 tysięcy ofert pracy. W tej chwili jest ponad 14 tysięcy ofert - mówiła w poniedziałek Anna Zalewska. Ta fikcyjna oferta jest wciąż utrzymywana na stronach MEN.


Od samego początku było jasne, że niepotrzebna i kosztowna likwidacja gimnazjów oznacza zwolnienia nauczycieli gimnazjalnych. Ale zakłamana władza wciąż nie zamierza się do tego przyznać. O tym, że czeka nas kilkuletni regres edukacyjny - nawet nie muszę przypominać.

image

Opublikowano: 17.06.2017 21:09. Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 21:10.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla i tak zostaną wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Napisała pani: "absurdem jest oczekiwanie/żądanie opozycji od członków rządu...
  • Kraje UE też podlegają procesom "populizacji"
  • Zapisz się chłopie do PiSu. Tam twoje miejsce.

Tematy w dziale