Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
3 obserwujących 642 notki 82096 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 18 czerwca 2017 r.

TVPiS na dnie?

Wczorajszy program "Studio Polska" w TVP Info poświęcony był m.in. relokacji uchodźców.

Temperatura wczorajszej dyskusji w TVP Info już od początku była wysoka - sporo było przekrzykiwania się i przerywania sobie. Prowadzący kompletnie nie radzili sobie z prowadzeniem programu.

Punktem zwrotnym programu okazała się jednak wstawka TVPiS przypominająca niedawne słowa premier Beaty Szydło, o Auschwitz i krytykę, jaka spotkała ją ze strony szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Zdaniem prowadzących jego wpis na Twitterze był dowodem na to, że Bruksela "przykłada" Polsce pod byle pretekstem.

Tego było już za dużo dla uczestników, którzy opowiadali się za przyjęciem uchodźców. Spora grupa demonstracyjnie opuściła wtedy studio w czasie trwania programu.

Zachowaniem przeciwników relokacji był oburzony także inny z gości programu, palestyński politolog i muzułmanin Omar El Shehabi. - Pani Kasiu, następnym razem proszę nie dzwonić do mnie, żebym wystąpił w programie w takim towarzystwie - zwrócił się do prowadzącej, po czym również opuścił studio.


PiS na dnie? Ależ skąd. Już dawno puka od spodu.
I po co było się tam pojawiać?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla i tak zostaną wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Napisała pani: "absurdem jest oczekiwanie/żądanie opozycji od członków rządu...
  • Kraje UE też podlegają procesom "populizacji"
  • Zapisz się chłopie do PiSu. Tam twoje miejsce.

Tematy w dziale